Jing Mini Fragrance Sticks

430 Kč

vonné minityčinky, 70 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Jing

POSVÁTNÝ LOTOS
Lotosovým květům se daří v klidných, bahnitých vodách. Na Dálném východě jsou považovány za symbol čistoty a duchovního růstu a jsou známé svými uklidňujícími účinky. Protože se bílé voňavé květy otevírají při východu slunce a zavírají se při jeho západu, je bílý lotos také symbolem míru.
 

JUJUBE
V tradiční čínské medicíně se semena jujube používají ke snížení stresu a navození klidného stavu mysli.

POUŽITÍ
Uspořádejte doplňkové tyčinky do miniaturní lahvičky s vůní a nezapomeňte si poté umýt ruce. Vonné tyčinky budou vydávat nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli otáčet. Pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu parfémovému zážitku, tyčinky můžete obrátit častěji, aby vyhovovaly vašim preferencím. Vychutnejte si uvolňující a výjimečnou atmosféru až po dobu 3 týdnů a prodlužte si tento zážitek z vůně tím, že si po vyprázdnění originální lahvičky vyberete náhradní náplň, nebo ji zkombinujete s vonnou svíčkou.

Dodejte svému domovu přírodní, jedinečný a módní styl s těmito vonnými minityčinkami, jejichž základem je jemná vůně posvátného lotosu a jujuby. Vonné tyčinky z řady The Ritual of Jing jemně provoní místnost uklidňující vůní, která se dokonale hodí k vonné svíčce z kolekce The Ritual of Jing.

Tato uklidňující vůně vám vydrží přibližně 4-5 týdnů.

Složení

Cis-4-terc-butylcyklohexyl-acetát, linalool, tetrametyl-acetyloctahydronaftaleny, alfa-isomethyl-ionon, p-Menthan-7-Ol, isoeugenol, heliotropin.

Varování

Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.  Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ KŮŽE: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte v chladu. Obsah/obal odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití tekutiny ji okamžitě setřete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: