Imperial Rose Mini Fragrance Sticks

620 Kč

luxusní mini domácí vonné tyčinky

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

Růže

Růže je univerzálním symbolem čistoty a lásky, její sladká a jemná vůně vyvolává pozitivní pocity. Rafinovaná vůně indické růže má uklidňující účinky a pozitivně působí na vaši pokožku.

Jak používat

Uspořádejte tyčinky v lahvičce. Otáčení tyčinek může ovlivnit jejich životnost. Pokud se jich dotknete, umyjte si ruce vodou a mýdlem.

Vychutnejte si vůni rozkvetlé růžové zahrady s těmito luxusními mini vonnými tyčinkami z naší kolekce Private Collection. Jsou založeny na intenzivních tónech růže v kombinaci se svěžími vodními prvky a obohaceny o tradiční zelený čaj, který dodává přírodní prvek. Kompozici dodávají hřejivý elegantní nádech pižmové a pudrové základní tóny.

Vonné tyčinky vyzařují nádhernou jemnou vůni, aniž by se otáčely. Pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu parfémovému zážitku, tyčinky lze otáčet častěji, aby vyhovovaly vašim preferencím. Užívejte si elegantní a výjimečnou atmosféru až po dobu 6 týdnů a kombinujte vonné tyčinky s odpovídající svíčkou, abyste svůj zážitek z vůně ještě umocnili.

Varování

Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Obsah/kontejner odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu. Obsahuje: Linalool, Trans-Rose Ketone-3, Citronellol, Limonene, Eugenol, Geranyl Acetate, Nerol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: