Imperial Rose Mini Fragrance Sticks

620 Kč

luxusní vonné minityčinky, 100 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

Růže

Růže je univerzálním symbolem čistoty a lásky, její sladká a jemná vůně vyvolává pozitivní pocity. Rafinovaná vůně indické růže má uklidňující účinky a pozitivně působí na vaši pokožku.

Použití

Uspořádejte tyčinky v lahvičce. Otáčení tyčinek může ovlivnit jejich životnost. Pokud se jich dotknete, umyjte si ruce vodou a mýdlem.

Užijte si vůni rozkvetlé růžové zahrady s těmito luxusními vonnými minityčinkami z naší kolekce Private Collection. Jsou založeny na intenzivních tónech růže v kombinaci se svěžími vodními prvky a obohaceny o tradiční zelený čaj, který dodává přírodní prvek. Kompozici dodávají hřejivý elegantní nádech pižmové a pudrové základní tóny.

Vonné tyčinky vyzařují nádhernou jemnou vůni, aniž byste je otáčeli. Pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu parfémovému zážitku, tyčinky lze otáčet častěji, aby vyhovovaly vašim preferencím. Užívejte si elegantní a výjimečnou atmosféru až po dobu 6 týdnů a kombinujte vonné tyčinky s odpovídající svíčkou, abyste svůj zážitek z vůně ještě umocnili.

Varování: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Obsah/obal odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu. Obsahuje: Linalool, Trans-Rose Ketone-3, Citronellol, Limonene, Eugenol, Geranyl Acetate, Nerol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: