Suede Vanilla Car Perfume

535 Kč

vůně do auta, 2x3 gr 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

VANILKA
Sladká a lahodně uklidňující vůně, která uvolňuje endorfiny a navozuje pocit spokojenosti a klidu. Je také vhodná pro spánek a duševní zdraví, protože uvolňuje hormony štěstí. Vanilka pochází ze semen sušeného lusku z popínavé rostliny podobné orchideji, které se neuvěřitelně daří na Madagaskaru. Nejkvalitnější vanilka pochází z ostrova Île Bourbon, který je dnes známý jako Réunion. Její název pochází ze španělského slova "vaina", což znamená obal nebo lusk, což se překládá jednoduše jako "malý lusk".

Jak používat
Opatrně odstraňte fólii. Zaklapněte klip na držák v preferované poloze. Přicvakněte parfém na jednotku ventilátoru ve vozidle. Nastavte ventilátor.

Život je cesta, užijte si jízdu s touto vůní do auta založeným na sladké a uklidňující vůni vanilky se základními tóny kardamomu, rozmarýnu, pačuli a vetiveru. Osvěžovač vzduchu vydrží až 6-8 týdnů a aktivuje se prouděním vzduchu z ventilátoru vašeho vozu. Vůně do auta je dodáván se stylovým dřevěným držákem, který lze znovu použít při zakoupení náplně vůně.

Složení: tetramethylacetyloktahydronaftaleny, dimethylcyklohexenyl 3-butenylketon, kumarin, heptanal, 2-(fenylmethylen)-, (2e)-, linalyl acetát, methyldihydroxy-dimethylbenzoát, ethyl 2,2-dimethylhydrocinnamal, trans-růžový keton-3.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: