Suede Vanilla Car Air Freshener

DOPRAVA ZDARMA
535 Kč

vůně do auta, 2 x 3 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

VANILKA
Sladká a příjemně uklidňující vůně, která uvolňuje endorfiny a navozuje pocit spokojenosti a klidu. Je vhodná i pro spánek a duševní zdraví, protože uvolňuje hormony štěstí. Vanilka pochází ze semen sušeného lusku z popínavé rostliny podobné orchideji, které se neuvěřitelně daří na Madagaskaru. Nejkvalitnější vanilka pochází z ostrova Île Bourbon, který je dnes známý jako Réunion. Její název pochází ze španělského slova „vaina“, což znamená obal nebo lusk, což se překládá jednoduše jako „malý lusk“.

Použití

Fólii opatrně odstraňte, aniž byste poškodili membránu. Zaklapněte klip do držáku v preferované poloze. Držák umístěte na jednotku ventilátoru ve vozidle a upravte nastavení ventilátoru pro regulaci intenzity vůně.

Život je cesta, užijte si jízdu s touto vůní do auta založeným na sladké a uklidňující vůni vanilky se základními tóny kardamomu, rozmarýnu, pačuli a vetiveru. Osvěžovač vzduchu vydrží až 6-8 týdnů a aktivuje se prouděním vzduchu z ventilátoru vašeho vozu. . Parfém do auta je dodáván se stylovým dřevěným držákem, který lze po zakoupení náplně parfému znovu použít.

Složení: tetramethylacetyloktahydronaftaleny, dimethylcyklohexenyl 3-butenylketon, kumarin, heptanal, 2-(fenylmethylen)-, (2e)-, linalyl acetát, methyldihydroxy-dimethylbenzoát, ethyl 2,2-dimethylhydrocinnamal, trans-růžový keton-3.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: