Sakura Scent Booster & Softener in 1

350 Kč

luxusní aviváž na prádlo, 750 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Sakura

RÝŽOVÉ MLÉKO
V celé Asii je rýže symbolem hojnosti, štěstí a plodnosti. Výtažek z rýžového mléka dodává pokožce hebkost, pružnost a zdravý lesk.
 

TŘEŠŇOVÝ KVĚT
Křehké květy sakury (japonské třešně) jsou japonskými básníky často popisovány jako jarní sníh. Pro Japonce je třešňový květ od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Delikátní vůně má úžasné relaxační účinky.

POUŽITÍ
Před použitím si pozorně přečtěte pokyny na obalu, abyste zjistili správné množství. Doporučené dávkování je 25-35 ml. Přidejte do zásobníku pračky nebo položte uzávěr s přípravkem dovnitř na oblečení. Vaše prádlo bude čisté a svěží.

Dodejte svým oděvům a ložnímu prádlu jedinečnou vůni s naším prostředkem na posílení vůně a aviváží 2 v 1 z řady The Ritual of Sakura. Obsahuje dlouhotrvající, sladkou a květinovou vůni třešňového květu a rýžového mléka. Jemný posilovač a aviváž lze použít se všemi pracími prostředky a na všechny druhy tkanin, vydrží přibližně 30 pracích cyklů. Stačí přidat 25-35 ml do přihrádky dávkovače pračky a spustit preferovaný program. Vaše věci budou po vyprání čisté, měkké a příjemně provoněné květinami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: