Imperial Rose Scented Candle

DOPRAVA ZDARMA
940 Kč

luxusní vonná svíčka, 360 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

Růže

Růže je univerzálním symbolem čistoty a lásky, její sladká a jemná vůně vyvolává pozitivní pocity. Rafinovaná vůně indické růže má uklidňující účinky a pozitivně působí na vaši pokožku.

Použití

Když svíčku zapálíte poprvé, nechte ji hořet alespoň 3-4 hodiny, aby se roztavila vrchní vrstva a svíčka rovnoměrně hořela.

Tato luxusní vonná svíčka z kolekce Private Collection evokuje vůni rozkvetlé růžové zahrady. Intenzivní tóny růže se snoubí se svěžími vodními prvky a tradiční zelený čaj dodává vůni přírodní prvky. Celá kompozice získává hřejivý elegantní nádech díky pižmovým a pudrovým základním tónům.

Krásná skleněná nádobka v barvě šampaňského je dokonalým doplňkem každého interiéru, ať už ve vaší domácnosti, nebo jako dárek pro někoho jiného. Po vyprázdnění svíčku vyčistěte a použijte ji na květiny, tužky nebo štětce.

Varování: Nikdy nenechávejte hořet svíčky bez dozoru. Svíčky používáte na vlastní nebezpečí. Svíčky vždy uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Před zapálením svíčku vyjměte z krabičky. Umístěte na stabilní žáruvzdorný povrch. Chraňte před průvanem. Před každým zapálením zastřihněte knot na 0,5 cm. Všechny předměty, včetně zápalek a odřezků knotu, uchovávejte mimo dosah vosku. Svíčku nenechávejte hořet déle než 3-4 hodiny v kuse. Před každým opětovným zapálením nechte svíčku vychladnout. Svíčku uhaste, když na ní zůstane 0,5 cm/0,2 palce nerozpuštěného vosku. Použití svíček je výhradně na vlastní nebezpečí. Nedodržení těchto pokynů může mít za následek zranění osob a/nebo poškození majetku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: