Smooth Violet Scented Candle Mini 6x

795 Kč

6 vonných minisvíček, 6 x 43 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

FIALKA
Listy fialky poskytují relaxační a uklidňující vůni. V mnoha kulturách je považována za afrodiziakum a je velmi smyslná. Je sladká i pudrová, s nesporným květinovým a jemným nádechem.

POUŽITÍ

Luxusní svícen očistěte horkou vodou nebo jej zmrazte, abyste snadno odstranili zbytky vosku. Umístěte jednu vonnou mini svíčku doprostřed prázdného svícnu. Nyní můžete svůj krásný svícen používat znovu a znovu.

Objevte naše mini svíčky s vůní Smooth Violet, které byly speciálně vyvinuty pro naplnění svícnu The Signature Collection. Tato uklidňující vůně kombinuje ovocné akcenty s květinovými prvky, jako je růže a lístky fialky. Hřejivost vůni dodává santalové dřevo a decentní tóny pačuli, pižma a jantaru. Všechny vonné minisvíčky (6 ks) z naší kolekce zaručují nádhernou dlouhotrvající vůni a vysokou kvalitu hoření po dobu 10 hodin.

VAROVÁNÍ
Uchovávejte mimo dosah dětí.

OBSAHUJE 4-terc-butylcyklohexyl-acetát, linalool, (2E)-2-(fenylmethyliden)oktanal, citronellol, geraniol, [1α(E),2β]-1-(2,6,6-trimethylcyklohex-3-En-1-Yl)But-2-En-1-One, skořicový aldehyd. Může vyvolat alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: