Precious Amber Dish Wash

240 Kč

tekutý přípravek na mytí nádobí, 400 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

Jantar

Jantar je zkamenělá pryskyřice stromů, která je pro svou barvu a přírodní krásu ceněna již od neolitu. Při použití v parfémech je jantar sladký, jemný a smyslný s pudrovými, vanilkovými a orientálními akcenty.

Jak používat

Důkladně umyjte nádobí a zároveň pečujte o své ruce pomocí zklidňujícího a voňavého mýdla na mytí nádobí. Stiskněte uzávěr a přidejte několik kapek do vody.

S tímto mycím prostředkem Precious Amber z kolekce Private Collection proměníte každodenní kuchyňskou rutinu ve smysluplnou. Toto pH neutrální složení na bázi bohatého jantaru a santalového dřeva důkladně a účinně myje nádobí a je mimořádně šetrné k vašim rukám.

Láhev je vyrobena z recyklovaného PET a složení bylo vytvořeno tak, aby mělo minimální dopad na životní prostředí.

Varování

Způsobuje vážné podráždění očí. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc. Aniontové povrchově aktivní látky 15 % - 30 %, neiontové povrchově aktivní látky 5 %, amfoterní povrchově aktivní látky 5 %, parfém/voňavka. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: