Wild Fig Fragrance Sticks Refill

Pouze online
2 360 Kč

náplň do luxusního difuzéru včetně tyčinek, 1000 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

ČERSTVÝ FÍK
V mnoha orientálních zemích je fík symbolem plodnosti a reprodukce. Čerstvý fík je známý svými hydratačními vlastnostmi a sladkou zemitou vůní. Vůně čerstvého fíku připomíná teplé dny, kdy je vzduch naplněn výraznou vůní zralého letního ovoce z Dálného východu.

POUŽITÍ

Vložte nové tyčinky do flakonu s vůní, aby se olej vstřebal. Nechte vůni, aby přirozeně naplnila váš pokoj. Poté si umyjte ruce vodou a mýdlem.

Vytvořte si doma příjemnou atmosféru s luxusním náplní pro vonné tyčinky z kolekce Private Collection Wild Fig nebo s luxusní nádobkou na vonné tyčinky. Náplň vydrží až 10 měsíců. Ke každé náplni používejte vždy nové ratanové tyčinky. Tyčinky není třeba otáčet, pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku z parfému, lze tyčinky otáčet častěji podle vašich preferencí. 
Vychutnejte si lákavou kombinaci šťavnatého zralého italského fíku, který se mísí s čínským kosatcem a svěžím pikantním nádechem hřebíčku. Vůni dokonale dotváří krémové kakaové a indické santalové tóny.

NEBEZPEČÍ
Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. Obsah/obal odevzdejte na vhodné sběrné místo. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití jakékoli tekutiny ji okamžitě odstraňte. OBSAHUJE: Cis-4-tert-butylcyklohexyl-acetát; linalool; 3-Methyl-4-(2,6,6-Trimethyl-2-Cyclohexen-1-Yl)-3-Buten-2-One; Geraniol; Citronellol; Coumarin; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthalenyl)Ethanone; Pentadekan-15-Olid; Nerol; 1-(2,6,6-trimethyl-1,3-cyklohexadien-1-Yl)-2-Buten-1-On; 2,4-dimethylcyklohex-3-En-1-karbaldehyd; (+)-(1S,2S,3S,5R)-2,6,6-trimethylbicyklo[3. 1.1]Heptan-3-Spiro-1'-(Cyclohex-2'-En-4'-One); Cyklododekan, (1-ethoxyethoxy)-.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: