Precious Amber Scented Candle Mini 6x

Pouze online
795 Kč

6 vonných minisvíček, 6 x 43 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

Jantar

Jantar je zkamenělá pryskyřice stromů, která je pro svou barvu a přírodní krásu ceněna již od neolitu. Při použití v parfémech je jantar sladký, jemný a smyslný s pudrovými, vanilkovými a orientálními akcenty.

Použití

Luxusní svícen očistěte horkou vodou nebo jej zmrazte, abyste snadno odstranili zbytky vosku. Umístěte jednu vonnou minisvíčku doprostřed prázdného svícnu. Nyní můžete svůj krásný svícen používat znovu a znovu.

KOUPIT SVÍCEN

Objevte naše minisvíčky s vůní drahocenného jantaru, které byly speciálně vytvořeny pro naplnění svícnu z kolekce Signature Collection. Tato vůně s aromatickým úvodem jalovce a svěžího kardamonu má kořeněné srdce smíchané s opulentní ylang ylang, po kterém se přidávají pačuli, vetiver a bohaté jantarové tóny. Všechny vonné minisvíčky (6 ks) z naší kolekce zaručují nádhernou dlouhotrvající vůni a vysokou kvalitu hoření po dobu 10 hodin.

Varování: Nikdy nenechávejte hořet svíčky bez dozoru. Svíčky používáte na vlastní nebezpečí. Svíčky vždy uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: