Jak svátečně provonět svůj domov? Poradí vám náš odborný průvodce

Cítíte v sobě slavnostní náladu a chtěli byste ji rozšířit i na své okolí? Přečtěte si našeho odborného průvodce, který vám poradí, jak vybrat a vzájemně sladit jednotlivé vůně, abyste ve svém domově vytvořili příjemnou a útulnou atmosféru.

 

Když venku začne klesat teplota, máte najednou chuť pít latté s chai kořením a mlsat kaštany schouleni u útulného praskajícího ohně? Stejně jako vám připadá nevhodné jíst teplou večeři za horkého slunečného dne, může se vám zdát, že v létě není na místě ani svíčka s vůní jablek a skořice. Potřebujeme uspokojit svou touhu po sezónních vůních stejně jako po svátečním občerstvení. Zde je náš průvodce všemi vůněmi a návod, jak v tomto svátečním období proměnit svůj domov v provoněnou „říši zázraků“.

SEZÓNNÍ VŮNĚ

Zatímco léto je ve znamení svěžích, ovocných a květinových vůní, v zimě se můžete přenést do teplého a útulného útočiště. Je proto potřeba vybírat si vůně, které v nás vyvolají pocity uvelebení se před krbem s luxusní horkou čokoládou v ruce. Nejnovější přírůstek naší řady The Private Collection, The Comfort Collection, je dokonalým způsobem, jak v tomto ročním období hýčkat své smysly vůněmi Suede Vanilla, Cotton Blossom nebo Smooth Violet. Tyto komorní, uklidňující vůně promění v letošní zimě vaše okolí v příjemné útočiště pro vás, vaši rodinu i přátele. Nová Comfort Collection, která je součástí naší The Private Collection, byla speciálně vytvořena nejlepšími světovými odborníky na parfémy, aby povznesla vaše smysly a stala se tak dokonalým doplňkem pro vaše hřejivé zimní večery.

Pro chvíle relaxace si zapalte svíčku Smooth Violet, která kombinuje ovocné tóny s květinovými akcenty, jako je růže a lístky fialky. Santalové dřevo a decentní tóny pačuli, pižma a jantaru dodávají vůni hřejivost, která naplní váš domov klidem a pohodou.

Chcete-li okamžitě získat pocit luxusu, rozprašte v interiéru náš nový domácí parfém Cotton Blossom parfum d’interieur, který vám pomůže dosáhnout dokonalého pocitu vnitřního míru.

 

NEBOJTE SE KOMBINOVAT ROZMANITÉ VŮNĚ

 

Když chcete provonět svůj domov, je důležité používat různé prvky. Pokud obvykle zapalujete jen několik svíček, když k vám přijde návštěva, nyní se můžete seznámit se světem různých zdrojů vůní. Jejich vhodnou kombinací pak dosáhnete „symfonie“, která vytvoří výjimečnou a slavnostní atmosféru.

Vonné tyčinky představují dokonalý produkt nenáročný na údržbu, který poskytuje stálou vůni. Umístěním oblíbených vonných tyčinek Rituals v předsíni navodíte ten správný pocit „vítejte doma“ pro sebe i své hosty.

Na rozdíl od vonných tyčinek je třeba svíčky hlídat. Nejenže poskytují silnou vůni, ale mihotavý plamen ještě umocňuje celkovou atmosféru. Seskupení svíček různých velikostí může vytvořit zajímavý středobod a dodat místnosti určitou dynamiku. Pokud nemáte krb, naše svíčky XL z kolekce The Private Collection jsou skvělým způsobem, jak vytvořit útulný a sváteční pocit.

Pokud jste se dlouho věnovali přípravě pokrmů u sporáku, někdy mají pachy česneku a cibule tendenci procházet celým domem a dlouho se tam držet. Domácí parfémy ve spreji představují dokonalý způsob, jak vykompenzovat pachy vznikající při vaření. Svěží a temperamentní vůně Savage Garden Parfum D'interieur, inspirovaná zelenými tóny vetiveru a pikantního citronu, je ideální pro potlačení zápachu z kuchyně. Než přijdou vaši hosté, několik rychlých stříknutí v každé místnosti zcela promění atmosféru, která je pak spolu s vámi přivítá

 

PRACUJTE S BARVAMI

 

Hlavním důvodem, proč si do svých domovů umisťujeme svíčky nebo vonné tyčinky, je samozřejmě snaha těšit se z jejich vůně, ale mohou se stát i skvělým způsobem, jak místnost barevně ozvláštnit. Naše svíčky Sweet Jasmine a Cotton Blossom jsou umístěny v kovovém květináči, který skvěle doplní vaši sváteční výzdobu.

Vonné tyčinky Savage Garden v běžné i malé velikosti dodají vašemu interiéru čistou a sofistikovanou bílou eleganci, která se výborně hodí do koupelny nebo kuchyně.

 

VYBERTE SI PRO KAŽDOU MÍSTNOST JINOU VŮNI

 

Pokud máte v celém domě jen jedinou vůni, může to být stejné, jako byste každý den používali stejný parfém - přestanete ho cítit. Střídání vůní v různých místnostech vytváří úchvatný „wow“ pocit, když procházíte domem. Promyslete si, jaká vůně kam patří. Do kuchyně se hodí sladké nebo citrusové vůně. Vyzkoušejte vonné tyčinky The Ritual of Mehr pro svěží a ovocný nádech, nebo se pokuste zmátnout své hosty, aby se domnívali, že jste pekli, a zapalte svíčku The Ritual of Ayurveda s lahodnou vůní sladkého mandlového oleje a himálajského medu. V koupelně se vždy dobře vyjímá malá svíčka – sáhněte po The Ritual of Hammam a vytvořte si ve svém domově atmosféru jako v lázních.