Sweet Jasmine Scented Candle

DOPRAVA ZDARMA
940 Kč

luxusní vonná svíčka, 360 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

JASMÍN
Jasmín je mnohem víc, než naznačuje jeho sladká romantická vůně. Pomáhá vám relaxovat a jeho vůně dodá vašemu životu pocit klidu.

Použití
Když svíčku zapálíte poprvé, nechte ji hořet alespoň 3-4 hodiny, aby se roztavila vrchní vrstva a svíčka rovnoměrně hořela.

Vytvořte si doma pocit klidu díky svíčce s vůní sladkého jasmínu z kolekce Private Collection. Jiskřivý ovocný vrchní tón čerstvých citrusů a bobulí přechází do elegantních květů jako je pivoňka a muguet. A santalové dřevo dodává vůni eleganci a hřejivost.

Krásná skleněná nádobka v barvě šampaňského je dokonalým doplňkem každého interiéru, ať už ve vaší vlastní domácnosti, nebo jako dárek pro někoho jiného. Když je svíčka prázdná, vyčistěte ji a použijte ji na květiny, tužky nebo štětce.

Složení: Geraniol, Linalyl acetát, Citronellol, Benzyl salicylát, Methylenedioxyphenyl Methylpropanal, Limonen, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Amber Decane, Linalool.

Před zapálením svíčku vyjměte z krabičky. Umístěte na stabilní žáruvzdorný povrch. Chraňte před průvanem. Před každým zapálením zastřihněte knot na 0,5 cm. Všechny předměty, včetně zápalek a odřezků knotu, uchovávejte mimo dosah vosku. Svíčku nenechávejte hořet déle než 3-4 hodiny v kuse. Před každým opětovným zapálením nechte svíčku vychladnout. Svíčku uhaste, když na ní zůstane 0,5 cm/0,2 palce nerozpuštěného vosku. Použití svíček je výhradně na vlastní nebezpečí. Nedodržení těchto pokynů může mít za následek zranění osob a/nebo poškození majetku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: