Mehr Fragrance Sticks

795 Kč

vonné tyčinky, 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Mehr

SLADKÝ POMERANČ
Pikantní, kořenitá, svěží a příjemná vůně sladkého pomeranče vám zvedne náladu a dodá energii.


CEDROVÉ DŘEVO
Olej získaný z majestátního cedru je známý tím, že pomáhá uvolnit tělo i mysl. Tento čistý aromatický esenciální olej z cedru má povzbuzující dřevitou vůni, která vám pomůže prozářit a povzbudit vaši duši.

POUŽITÍ
Vložte elegantní přírodní tyčinky do lahvičky naplněné parfémem. Tento produkt nevyžaduje otáčení tyčinek. Pokud však chcete dosáhnout intenzivnějšího zážitku z vůně, otočte tyčinky, kdykoli budete chtít. Poté si umyjte ruce vodou a mýdlem. Upozornění: při častém otáčení tyčinek mohou vydržet méně než 3 měsíce.

Vonné tyčinky Ritual of Mehr představují přirozený a stylový způsob, jak krásně provonět váš domov. Po vložení tyčinek do flakonu přirozeně a jemně provoní místnost cedrovým dřevem, sladkým pomerančem a nádechem hřejivého koření. Tato luxusní interiérová vůně je ideální pro použití kdekoli v domácnosti, od obývacího pokoje přes koupelnu, kuchyň až po ložnici. Tato povzbuzující vůně vydrží přibližně 3 měsíce.

Varování
NEBEZPEČÍ: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. Nádobku s obsahem odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu. Zabraňte kontaktu difuzéru s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití jakékoliv množství tekutiny ji okamžitě odstraňte. OBSAH: Cedrol methyl éter, tetrametyl acetylkahydronaftaleny, skořicovník, citronellol, eugenol, geraniol, linalool, linalyl acetát, Α-metylcinnamaldehyd. Může způsobit alergickou reakci.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: