Smooth Violet Scented Candle

940 Kč

luxusní vonná svíčka, 360 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

FIALKA
Listy fialky poskytují relaxačn a zklidňující vůni. V mnoha kulturách je považována za afrodiziakum a je velmi smyslná. Je sladká i pudrová, s výrazným květinovým a jemným nádechem.

Použití
Když svíčku zapálíte poprvé, nechte ji hořet alespoň 3-4 hodiny, aby se roztavila vrchní vrstva a svíčka rovnoměrně hořela.

Tato luxusní vonná svíčka z naší kolekce Private Collection poskytuje relaxační a uklidňující vůni. Smooth Violet kombinuje ovocné akcenty s květinovými prvky jako jsou růže a lístky fialky. Hřejivost vůni dodává santalové dřevo a decentní tóny pačuli, pižma a jantaru. Vydrží až 60 hodin.

Krásná skleněná nádobka v měděné barvě je dokonalým doplňkem každého interiéru, ať už ve vaší domácnosti, nebo jako dárek pro někoho jiného. Po vyprázdnění svíčku vyčistěte a použijte ji na květiny, tužky nebo štětce.

Složení: 4-terc-butylcyklohexylacetát, linalool, (2E)-2-(fenylmetyliden)oktanal, citronellol, geraniol, [1α(E),2β]-1-(2,6,6-trimetylcyklohex-3-En-1-Yl)But-2-En-1-On, skořicový aldehyd.

Před zapálením svíčku vyjměte z krabičky. Umístěte na stabilní žáruvzdorný povrch. Chraňte před průvanem. Před každým zapálením zastřihněte knot na 0,5 cm. Všechny předměty, včetně zápalek a odřezků knotu, uchovávejte mimo dosah vosku. Svíčku nenechávejte hořet déle než 3-4 hodiny v kuse. Před každým opětovným zapálením nechte svíčku vychladnout. Svíčku uhaste, když na ní zůstane 0,5 cm/0,2 palce nerozpuštěného vosku. Použití svíček je výhradně na vlastní nebezpečí. Nedodržení těchto pokynů může mít za následek zranění osob a/nebo poškození majetku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: