Připojte se k Rituals a projevujte vděčnost v tomto svátečním období

Na 21. září připadl Světový den vděčnosti a společnost Rituals právě v tento den zahájila celosvětovou kampaň vděčnosti, jejímž hlavním aktérem jste... vy! Věnujte během nadcházejících svátků pozornost každému okamžiku a projevte vděčnost těm, kteří pro vás znamenají nejvíc.

 

Od nynějška až do konce roku se Rituals zaměřuje na vděčnost jako na téma dobré životní pohody. Všichni víme, že největší radost nám přinášejí drobné okamžiky, které sdílíme s rodinou, přáteli, domácími mazlíčky a partnery. Jsou to opravdové, upřímné chvíle, za které jsme vděční, protože nám dávají pocit spojení, pozornosti a lásky, a když se za nimi zpětně ohlédneme, vykouzlí nám úsměv na tváři.

 

PROJEVENÍ VDĚKU

Vděčnost získává v praxi ještě větší účinek, když ji prožíváme společně, často však zapomínáme, že projevení vděčnosti je tím největším darem, který můžeme někomu dát. O letošních svátcích chceme naší komunitě (to jste vy!) poděkovat tím, že vám poskytneme platformu, na níž můžete sdílet s ostatními okamžiky, za které jste nejvíce vděční. Je to příležitost ocenit lidi ve svém životě, kterých si nejvíce vážíte, a společně si tyto zážitky s vděčností připomenout.

 

PODĚLTE SE O SVOU VDĚČNOST SE SVĚTEM

Stačí, když se podělíte o fotografii nebo video výjimečného okamžiku, za který jste letos nejvíce vděční, a máte šanci vyhrát exkluzivní odměnu od společnosti Rituals. Všechny podrobnosti o tom, jak se zúčastnit, najdete v našem příspěvku na Instagramu: https://www.instagram.com/p/Cxc5FGTtvLY/?img_index=1.

 

Nemůžeme se dočkat, až se o dar vděčnosti, o okamžiky, kterých si nejvíce ceníte, podělíte s naší komunitou i mimo ni. Rozšiřujme vděčnost a štěstí, abychom letošní rok zakončili co nejlépe.