Cotton Blossom Scented Candle

940 Kč

luxusní vonná svíčka, 360 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

KVĚT BAVLNÍKU
Květ bavlníku evokuje pocit svěžího přírodního prostředí pro dokonalé zklidnění mysli. Není proto překvapením, že tato delikátní, lehká a pudrová vůně působí uklidňujícím a podmanivým dojmem. Je určena k péči o vaše nejbližší, a v některých kulturách tato úžasná květina dokonce symbolizuje příslib bohatství a blahobytu.

Použití
Poprvé nechte svíčku hořet alespoň 3-4 hodiny, aby se roztavila vrchní vrstva a rovnoměrně hořela.

Tato luxusní vonná svíčka z naší Private Collection evokuje pocit svěžího přírodního prostředí pro dokonalé zklidnění mysli. Není proto překvapením, že tato delikátní, lehká a pudrová vůně působí uklidňujícím a podmanivým dojmem. Vytváří jemnou, ale energickou a svěží vůni díky sametově sladké mandarince, něžným květinám jako jasmín, tuberóza a fialka, a pečujícímu základu ze santalového dřeva s tóny balzamika. Doba hoření je až 60 hodin.
Krásná skleněná nádoba v měděné barvě je dokonalým doplňkem jakéhokoli interiéru, ať už u vás doma, nebo u někoho jiného, komu ji darujete. Když je prázdná, vyčistěte ji a použijte na květiny, tužky nebo štětce.

Složení

1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One; 3-P-Cumenyl-2-Methylpropionaldehyde; [3R-(3α,3aβ,7β,8aα)]-1-(2,3,4,7,8,8a-Hexahydro-3,6,8,8-Tetramethyl-1H-3a,7-Methanoazulen-5-yl)Ethan-1-one; α-Methyl-1,3-Benzodioxole-5-Propionaldehyde; 1,2,3,5,6,7-Hexahydro-1,1,2,3,3-Pentamethyl-4H-Inden-4-One; [3R-(3α,3aβ,6α,7β,8aα)]-Octahydro-6-Methoxy-3,6,8,8-Tetramethyl-1H-3a,7-Methanoazulene.

Před zapálením svíčku vyjměte z krabičky. Umístěte na stabilní žáruvzdorný povrch. Chraňte před průvanem. Před každým zapálením zastřihněte knot na 0,5 cm. Všechny předměty, včetně zápalek a odřezků knotu, uchovávejte mimo dosah vosku. Svíčku nezapalujte déle než 3-4 hodiny v kuse. Před každým opětovným zapálením nechte svíčku vychladnout. Svíčku přestaňte pálit, když na ní zůstane 0,5 cm/0,2 palce nerozpuštěného vosku. Použití svíček je výhradně na vlastní nebezpečí. Nedodržení těchto pokynů může mít za následek zranění osob a/nebo poškození majetku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: