Cotton Blossom Scented Candle

940 Kč

luxusní vonná svíčka, 360 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

KVĚT BAVLNÍKU
Květ bavlníku evokuje pocit svěžího přírodního prostředí pro dokonalé zklidnění mysli. Není proto překvapením, že tato delikátní, lehká a pudrová vůně působí uklidňujícím a podmanivým dojmem. Je určena k péči o vaše nejbližší, a v některých kulturách tato úžasná květina dokonce symbolizuje příslib bohatství a blahobytu.

Použití
Poprvé nechte svíčku hořet alespoň 3-4 hodiny, aby se roztavila vrchní vrstva a rovnoměrně hořela.

Tato luxusní vonná svíčka z naší Private Collection evokuje pocit svěžího přírodního prostředí pro dokonalé zklidnění mysli. Není proto překvapením, že tato delikátní, lehká a pudrová vůně působí uklidňujícím a podmanivým dojmem. Vytváří jemnou, ale energickou a svěží vůni díky sametově sladké mandarince, něžným květinám jako jasmín, tuberóza a fialka, a pečujícímu základu ze santalového dřeva s tóny balzamika. Doba hoření je až 60 hodin.
Krásná skleněná nádoba v měděné barvě je dokonalým doplňkem jakéhokoli interiéru, ať už u vás doma, nebo u někoho jiného, komu ji darujete. Když je prázdná, vyčistěte ji a použijte na květiny, tužky nebo štětce.

Složení: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One; 3-P-Cumenyl-2-Methylpropionaldehyde; [3R-(3α,3aβ,7β,8aα)]-1-(2,3,4,7,8,8a-Hexahydro-3,6,8,8-Tetramethyl-1H-3a,7-Methanoazulen-5-yl)Ethan-1-one; α-Methyl-1,3-Benzodioxole-5-Propionaldehyde; 1,2,3,5,6,7-Hexahydro-1,1,2,3,3-Pentamethyl-4H-Inden-4-One; [3R-(3α,3aβ,6α,7β,8aα)]-Octahydro-6-Methoxy-3,6,8,8-Tetramethyl-1H-3a,7-Methanoazulene.

Před zapálením svíčku vyjměte z krabičky. Umístěte na stabilní žáruvzdorný povrch. Chraňte před průvanem. Před každým zapálením zastřihněte knot na 0,5 cm. Všechny předměty, včetně zápalek a odřezků knotu, uchovávejte mimo dosah vosku. Svíčku nenechávejte hořet déle než 3-4 hodiny v kuse. Před každým opětovným zapálením nechte svíčku vychladnout. Svíčku uhaste, když na ní zůstane 0,5 cm/0,2 palce nerozpuštěného vosku. Použití svíček je výhradně na vlastní nebezpečí. Nedodržení těchto pokynů může mít za následek zranění osob a/nebo poškození majetku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: