Savage Garden Fragrance Sticks

1 345 Kč

luxusní vonné tyčinky, 450 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

Šalvěj muškátová

Šalvějový olej má povzbuzující a regenerační účinky.

Použití

Uspořádejte tyčinky v lahvičce. Otáčení tyčinek může ovlivnit jejich životnost. Pokud se jich dotknete, umyjte si ruce vodou a mýdlem

Vychutnejte si povzbuzující a hřejivé účinky těchto luxusních vonných tyčinek z kolekce Private Collection. Nádherně navržené skleněné flakony založené na tónech vetiveru a pikantního citronu a obohacené o bylinnou a uklidňující šalvěj muškátovou představují stylový způsob provonění vašeho domova. Vonné tyčinky vydávají nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli otáčet. Pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu parfémovému zážitku, tyčinky lze otáčet častěji, aby vyhovovaly vašim preferencím. Užívejte si elegantní a výjimečnou atmosféru až po dobu 5 měsíců a kombinujte vonné tyčinky s odpovídající svíčkou, abyste umocnili svůj zážitek z vůně.

Varování: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Obsah/obal odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu. Obsahuje: Tetrametyl acetylhydronaftaleny; tetrahydrolinalool, eukalyptol, cis-4-tert-butylcyklohexyl acetát, geranyl acetát, linalyl acetát, nerol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: