Hammam Refill Car Air Freshener

430 Kč

náplň vůně do auta, 6 gr

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Hammam

EUKALYPTUS
Eukalyptus je spojován s léčivými vlastnostmi a povzbuzujícím účinkem na tělo i mysl. Eukalyptový olej se používá v tureckých lázních (hammamech) a říká se, že při inhalaci zmírňuje dýchací potíže.


ROZMARÝN
Rozmarýn se ve starověké medicíně používal jako prostředek podporující paměť, dnes je však ceněn pro své silné aroma a revitalizační vlastnosti.

Použití
1) Odstraňte mřížku ze zadní strany držáku vůně do auta 2) Vyjměte prázdnou vonnou membránu z držáku 3) Vložte novou vonnou membránu do držáku hliníkovou stranou nahoru, protáhněte hliníkový proužek otvorem v mřížce a upněte mřížku do držáku 4) Opatrně odstraňte fólii, aniž byste poškodili membránu 5) Zaklapněte klip na držák v preferované poloze 6) Zaklapněte držák na ventilátor vašeho auta 7) Nastavte rychlost ventilátoru pro regulaci intenzity vůně.

Exkluzivní vůně do auta na bázi osvěžujícího eukalyptu a rozmarýnu. Proměňte svůj vůz ve svůj druhý domov s touto vůní do auta, která se aktivuje prouděním vzduchu z ventilátoru vozu. Kombinuje aromatické a revitalizační vlastnosti osvěžujícího eukalyptu a rozmarýnu. V závislosti na podmínkách používání vydrží 6-8 týdnů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: