Hammam Fragrance Sticks

795 Kč

vonné tyčinky, 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Hammam

EUKALYPTUS
Eukalyptus je spojován s léčivými vlastnostmi a povzbuzujícím účinkem na tělo i mysl. Eukalyptový olej se používá v tureckých lázních (hammamech) a říká se, že při inhalaci zmírňuje dýchací potíže.


ROZMARÝN
Rozmarýn se ve starověké medicíně používal jako prostředek podporující paměť, dnes je však ceněn pro své silné aroma a revitalizační vlastnosti.

Použití
Uspořádejte doplňkové tyčinky do lahvičky s vůní a nezapomeňte si poté umýt ruce. Vonné tyčinky budou vydávat nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli otáčet. Pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu parfémovému zážitku, tyčinky můžete otáčet častěji, aby vyhovovaly vašim preferencím. Vychutnejte si uvolňující a výjimečnou atmosféru až po dobu tří měsíců a prodlužte si tento zážitek z vůně tím, že si po vyprázdnění originální lahvičky vyberete náhradní náplň, nebo ji zkombinujte s vonnou svíčkou.

Tyto vonné tyčinky s osvěžujícími složkami eukalyptu a rozmarýnu jsou přirozeným a stylovým způsobem provonění vašeho domova. Aromatická a revitalizující vůně těchto vonných tyčinek je ideální pro použití v celém domě od obývacího pokoje přes koupelnu, kuchyň až po toaletu.
Tip: pro intenzivnější zážitek z vůně můžete vonné tyčinky kombinovat s vonnou svíčkou z řady The Ritual of Hammam. Vydrží přibližně tři měsíce.

Složení: Linalool, eukalyptol, citronellol, 4-terc-butylcyklohexyl-acetát, linalyl-acetát, pentadekalakton, limonen, tetrametyl acetylhydronaftaleny, alfa-isometyl-ionon, geraniol, heliotropin, cis-4-(isopropyl)cyklohexanemethanol, beta-pineny, cyklámenový aldehyd.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: