Cotton Blossom Scented Candle

975 Kč

luxusní vonná svíčka, 360 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

KVĚT BAVLNÍKU


Květ bavlníku evokuje pocit svěžího přírodního prostředí pro dokonalé zklidnění mysli. Není proto překvapením, že tato delikátní, lehká a pudrová vůně působí uklidňujícím a podmanivým dojmem. Je určena k péči o vaše nejbližší, a v některých kulturách tato úžasná květina dokonce symbolizuje příslib bohatství a blahobytu.

POUŽITÍ

Když svíčku zapálíte poprvé, nechte ji hořet alespoň 3-4 hodiny, aby se roztavila vrchní vrstva a rovnoměrně hořela.

Zahalte své smysly do luxusní jemné vůně svěžího povlečení s naší luxusní vonnou svíčkou Cotton Blossom. Tato luxusní vonná svíčka z naší Private Collection navozuje pocit svěžího, přírodního prostředí - pro dokonalý klid. Není divu, že tato jemná, měkká a pudrová vůně poskytuje uklidňující a klidný dotek. Energická a svěží se sametově sladkou mandarinkou, jemnými květinami jako jasmín, tuberóza a fialka a hýčkajícím základem ze santalového dřeva a balzamických tónů. Poskytuje až 60 hodin hoření. Krásná skleněná nádobka v měděné barvě je dokonalým doplňkem každého interiéru, ať už ve vaší domácnosti, nebo jako dárek pro druhého. Po vyprázdnění svíčku vyčistěte a použijte ji na květiny, tužky nebo štětce.

VAROVÁNÍ. 
Může způsobit alergickou kožní reakci.  Toxický pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku.  Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. Pokud dojde k podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/opatření. OBSAHUJE 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One; 3-P-Cumenyl-2-Methylpropionaldehyde; [3R-(3α,3aβ,7β,8aα)]-1-(2,3,4,7,8,8a-Hexahydro-3,6,8,8-Tetramethyl-1H-3a,7-Methanoazulen-5-yl)Ethan-1-one; α-Methyl-1,3-Benzodioxol-5-Propionaldehyd; 1,2,3,5,6,7-Hexahydro-1,1,2,3,3-Pentamethyl-4H-Inden-4-On; [3R-(3α,3aβ,6α,7β,8aα)]-Octahydro-6-Methoxy-3,6,8,8-Tetramethyl-1H-3a,7-Methanoazulen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: