Sakura Refill Fragrance Sticks

Pro ženy
725 Kč

náplň do difuzéru, včetně tyčinek, 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Sakura
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

TŘEŠŇOVÝ KVĚT
Křehké květy sakury (japonské třešně) jsou japonskými básníky často popisovány jako jarní sníh. Pro Japonce je třešňový květ od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Delikátní vůně má úžasné relaxační účinky.


RÝŽOVÉ MLÉKO
V celé Asii je rýže symbolem hojnosti, štěstí a plodnosti. Výtažek z rýžového mléka dodává pokožce hebkost, pružnost a zdravý lesk.

POUŽITÍ
Uspořádejte tyčinky v lahvičce. Otáčení tyčinek není nutné a může vést ke zkrácení trvání vůně. 

Parfémovou náplň našich oblíbených vonných tyčinek z řady The Ritual of Sakura lze použít také v některé z našich luxusních nádobek na vonné tyčinky. Lahvička je vyrobena z recyklovatelného skla, což přispívá k ochraně životního prostředí. S každým novým parfémem používejte vždy nové tyčinky.Parfémovou náplň našich oblíbených vonných tyčinek z řady The Ritual of Sakura lze použít také v některé z našich luxusních nádobek na vonné tyčinky. Lahvička je vyrobena z recyklovatelného skla, což přispívá k ochraně životního prostředí. S každým novým parfémem používejte vždy nové tyčinky.

Varování
NEBEZPEČÍ: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. Nádobku s obsahem odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu. Zabraňte kontaktu difuzéru s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití jakékoliv množství tekutiny ji okamžitě odstraňte. OBSAH: Pentamethylheptenon, isoeugenol, linalol. Může způsobit alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: