Savage Garden Fragrance Sticks Refill

Pouze online
2 360 Kč

náplň do luxusního difuzéru včetně tyčinek, 1000 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

ŠALVĚJ MUŠKÁTOVÁ
Šalvějový olej má povzbuzující a regenerační účinky.

NAŠE PRVNÍ PERSONALIOZAVANÉ VONNÉ TYČINY

Objevte luxusní kolekci, která pomůže pozvednout zážitek z vůně v domácnosti. Díky vysoce kvalitním vonným tyčinkám v ručně vyráběných skleněných karafách si můžete přizpůsobit svůj výběr od designu a barvy až po vůni.

Koupit karafu

Užívejte si povzbuzující a hřejivý vliv Savage Garden. Tato luxusní náplň je vhodná pro naši Private Collection a zásobník na luxusní vonné tyčinky. Náplň vydrží až 10 měsíců. S každou náplní používejte vždy nové ratanové tyčinky. Tyčinky není třeba otáčet, pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku z parfému, tyčinky lze otáčet častěji podle vašich preferencí. 
Založeno na tónech vetiveru a pikantního citronu a obohaceno o bylinnou a uklidňující šalvěj muškátovou.

NEBEZPEČÍ. Obsahuje eukalyptol, cis-4-tert-butylcyklohexyl acetát, geranyl acetát, linalyl acetát, nerol, tetrametyl acetylhydronaftaleny, tetrahydrolinalool. "(E)-2-methoxy-4-(prop-1-enyl)fenol, eukalyptol, cis-4-terc-butylcyklohexyl acetát, geranyl acetát, linaly acetát, nerol, tetramethyl acetylhydronaftaleny, tetrahydrolinalool. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a lze je snadno odstranit. Pokračujte ve vyplachování. Obsah/obal odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití tekutiny ji okamžitě setřete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: