Suede Vanilla Scented Candle

975 Kč

luxusní vonná svíčka, 360 gr

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes e-mail

VANILKA

Tato smyslná vůně je hřejivou a aromatickou vůní, která se otevírá svěží vůní šalvěje, srdcem s tóny semiše a končí základem s uklidňující vanilkou.

POUŽITÍ
Když svíčku zapálíte poprvé, nechte ji hořet alespoň 3-4 hodiny, aby se roztavila vrchní vrstva a rovnoměrně hořela.

Tato luxusní vonná svíčka z naší soukromé kolekce evokuje vůni hřejivé vanilky. Naše smyslná vonná svíčka Suede Vanilla je hřejivá a aromatická vůně, která se otevírá sladkou a uklidňující vůní vanilky se základními tóny kardamomu, rozmarýnu, pačuli a vetiveru. Poskytuje až 60 hodin hoření.

Krásná skleněná nádoba v měděné barvě je dokonalým doplňkem každého interiéru, ať už ve vaší domácnosti, nebo jako dárek pro druhého. Po vyprázdnění svíčku vyčistěte a použijte ji na květiny, tužky nebo štětce.

VAROVÁNÍ. Může způsobit alergickou kožní reakci.  Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. Pokud dojde k podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc. Obsah/kontejner odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu. OBSAHUJE 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One; Amyl Cinnamic Aldehyde; Ethyllinalool; Citronellol; (+)-(1S,2S,3S,5R)-2,6,6-Trimethylbicyclo[3. 1.1]Heptane-3-Spiro-1'-(Cyclohex-2'-En-4'-One); [1α(E),2β]-1-(2,6,6-Trimethylcyclohex-3-En-1-Yl)But-2-En-1-One ; Chromen-2-One.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: