Suede Vanilla Mini Fragrance Sticks

620 Kč

luxusní vonné mini tyčinky

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

VANILKA
Sladká a lahodně uklidňující vůně, která uvolňuje endorfiny a navozuje pocit spokojenosti a klidu. Je také vhodná pro spánek a duševní zdraví, protože uvolňuje hormony štěstí. Vanilka pochází ze semen sušeného lusku z popínavé rostliny podobné orchideji, které se neuvěřitelně daří na Madagaskaru. Nejkvalitnější vanilka pochází z ostrova Île Bourbon, který je dnes známý jako Réunion. Její název pochází ze španělského slova "vaina", což znamená obal nebo lusk, což se překládá jednoduše jako "malý lusk".

Jak používat
Vložte přiložené tyčinky do lahvičky s vůní, aby se olej vstřebal. Nechte vonné tyčinky přirozeně naplnit místnost. Vonné tyčinky umožňují průběžné odpařování oleje a vytvářejí jemnou a luxusní vůni. Poté si prosím umyjte ruce vodou a mýdlem.

Vytvořte si doma příjemnou atmosféru s těmito nádherně navrženými mini vonnými tyčinkami z naší soukromé kolekce. Smyslná Suede Vanilla poskytuje hřejivou a lehkou vůni, která se otevírá sladkou a uklidňující vůní vanilky se základními tóny kardamonu, rozmarýnu, pačuli a vetiveru.

Tato miniaturní velikost je ideální pro menší místnosti nebo pro lehčí vůni ve větších místnostech. Tyčinky difuzéru není třeba otáčet, pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku z parfému, můžete je otáčet tak často, jak budete chtít. Užívejte si elegantní a výjimečnou atmosféru až po dobu 6 týdnů a kombinujte tento rákosový difuzér s odpovídající svíčkou, abyste svůj zážitek z vůně ještě umocnili.

Poznámka: častým otáčením tyčinek se olej rychleji spotřebuje.
Tip: V případě, že se vám podaří vyčistit vonnou tyčinku, můžete ji použít k její výrobě: Nepoužívejte všechny přiložené vonné tyčinky pro menší místnosti nebo když chcete, aby olej vydržel déle.

Složení: Trans-Rose Ketone-3, Citronellol, Coumarin, Linalyl Acetate, Ethyl 2,2-Dimethylhydrocinnamal.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: