Cotton Blossom Mini Fragrance Sticks

DOPRAVA ZDARMA
620 Kč

luxusní vonné minityčinky, 100 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

KVĚT BAVLNÍKU
Květ bavlníku evokuje pocit svěžího přírodního prostředí pro dokonalé zklidnění mysli. Není proto překvapením, že tato delikátní, lehká a pudrová vůně působí uklidňujícím a podmanivým dojmem. Je určena k péči o vaše nejbližší, a v některých kulturách tato úžasná květina dokonce symbolizuje příslib bohatství a blahobytu.

Ideální pro vlastní potěšení nebo jako dárek pro někoho blízkého
Vložte přiložené tyčinky do flakonu s parfémem, aby se do nich vstřebal olej a poté je nechte přirozeně provonět místnost. Vonné tyčinky se postupně odpařují a vytvářejí jemnou a luxusní vůni. Následně si prosím umyjte ruce vodou a mýdlem.

Vytvořte si doma příjemnou atmosféru s těmito designovými vonnými minityčinkami z naší Private Collection. Vonné tyčinky Cotton Blossom vytvářejí jemnou, ale energickou a svěží vůni díky sametově sladké mandarince, něžným květinám jako jasmín, tuberóza a fialka, a pečujícímu základu ze santalového dřeva s tóny balzamika.
Tyčinky do difuzéru není třeba otáčet, pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku z parfému, můžete je otáčet tak často, jak budete chtít. Užívejte si elegantní a výjimečnou atmosféru až po dobu 6 týdnů a kombinujte tento difuzér s odpovídající svíčkou, abyste svůj zážitek z vůně ještě umocnili.
Poznámka: Častým otáčením tyčinek se olej rychleji spotřebuje.
Tip: Nepoužívejte všechny vonné tyčinky v menších místnostech, nebo pokud chcete, aby olej déle vydržel.

Složení: 4-terc-butylcyklohexylacetát, reakční hmota 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-onu a 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8, 8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on a 1-(1,2,3,5,6,7,8,8a-oktahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naftyl)ethan-1-on, 3-p-kumenyl-2-methylpropionaldehyd, nimberol, α-methyl-1, 3-benzodioxol-5-propionaldehyd, 1,2,3,5,6,7-hexahydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4H-inden-4-on, reakční hmota benzenpropanalu, 4-ethyl-α,α-dimethyl- a 3-(2-ethylfenyl)-2, 2-dimethylpropanal, [3R-(3α,3aβ,6α,7β,8aα)]-oktahydro-6-methoxy-3,6,8,8-tetramethyl-1H-3a,7-methanoazulen, 3-(p-methoxyfenyl)-2-methylpropionaldehyd.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: