Smooth Violet Mini Fragrance Sticks

620 Kč

luxusní vonné minityčinky, 100 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

FIALKA
Listy fialky poskytují relaxačn a zklidňující vůni. V mnoha kulturách je považována za afrodiziakum a je velmi smyslná. Je sladká i pudrová, s výrazným květinovým a jemným nádechem.

Použití
Vložte přiložené tyčinky do lahvičky s vůní, aby se olej vstřebal. Nechte vonné tyčinky přirozeně naplnit místnost. Vonné tyčinky umožňují průběžné odpařování oleje a vytvářejí jemnou a luxusní vůni. Poté si prosím umyjte ruce vodou a mýdlem.

Vytvořte si doma příjemnou atmosféru s těmito nádherně navrženými vonnými minityčinkami z kolekce Private Collection. Naše tyčinky Smooth Violet poskytují relaxační a uklidňující vůni, která kombinuje ovocné akcenty s květinovými prvky jako jsou růže a lístky fialky. Hřejivost vůni dodává santalové dřevo a decentní tóny pačuli, pižma a jantaru.

Tato miniaturní velikost je ideální pro menší místnosti nebo pro lehčí vůni ve větších místnostech. Tyčinky difuzéru není třeba otáčet, pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku z parfému, můžete je otáčet tak často, jak budete chtít. Užívejte si elegantní a výjimečnou atmosféru až po dobu 6 týdnů a kombinujte tento difuzér s odpovídající svíčkou, abyste svůj zážitek z vůně ještě umocnili.

Poznámka: Častým otáčením tyčinek se olej rychleji spotřebuje.
Tip: V případě, že se vám podaří vyčistit vonnou tyčinku, můžete ji použít k jejímu obnovení: Nepoužívejte všechny přiložené vonné tyčinky pro menší místnosti nebo když chcete, aby olej vydržel déle.

Složení: 4-tert-butylcyklohexylacetát, linalool, (E)-2-benzylideneoktanal, citronellol, geraniol, geranylacetát, reakční hmota 3,5-dimethylcyklohex-3-en-1-karbaldehydu a 2,4-dimethylcyklohex-3-en-1-karbaldehydu, 3-Methyl-4-(2,6,6-trimethyl-2-cyklohexen-1-yl)-3-buten-2-on, Nerol, α-Methyl-1,3-benzodioxol-5-propionaldehyd, (-)-Pin-2(10)-en, Cinnamaldehyd, [1α(E),2β]-1-(2,6,6-Trimethylcyklohex-3-en-1-yl)but-2-en-1-on.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: