Sweet Jasmine Fragrance Sticks Refill

Pouze online
2 360 Kč

náplň do luxusního difuzéru včetně tyčinek, 1000 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

JASMÍN

Jasmín je mnohem víc, než naznačuje jeho sladká romantická vůně. Přispívá k uvolnění a jeho vůně podbarví váš život pocitem klidu.

POUŽITÍ

Vložte přiložené tyčinky do lahvičky s vůní, aby se olej vstřebal. Nechte vonné tyčinky přirozeně naplnit místnost. Vonné tyčinky umožňují průběžné odpařování oleje a vytvářejí jemnou a luxusní vůni. Otáčením tyčinek se zvýší intenzita vůně. Poté si prosím umyjte ruce vodou a mýdlem.

Vytvořte si doma sladkou a romantickou atmosféru s naší luxusní náplní Sweet Jasmine. Tato náplň je vhodná pro naši kolekci Private Collection a vydrží až 10 měsíců. S každou náplní používejte vždy nové ratanové tyčinky.Tyčinky není třeba otáčet, pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku z parfému, tyčinky lze otáčet častěji podle vašich preferencí.
Základem je jiskřivý a zářivý ovocný svrchní tón svěžích citrusových plodů a bobulí, který přechází do elegantních květů jako je pivoňka a konvalinka. Santalové dřevo dodává vůni eleganci a hřejivost.

NEBEZPEČÍ: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ KŮŽE: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a lze je snadno odstranit. Pokračujte ve vyplachování. Obsah/obal odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití tekutiny ji okamžitě odstraňte. OBSAHUJE: 1: (R)-p-mentha-1,8-dien, linalool, linalyl-acetát, α-methyl-1,3-benzodioxol-5-propionaldehyd, geraniol, citronellol, (-)-pin-2(10)-en, reakční hmotnost 1-(1, 2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one and 1-(1,2,3,4,6,7,8,8a-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one and 1-(1, 2,3,5,6,7,8,8a-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one, 1,2,3,5,6,7-hexahydro-1,1,2,3,3-pentamethyl-4H-inden-4-one, [1α(E), 2β]-1-(2,6,6-trimethylcyclohex-3-en-1-yl)but-2-en-1-one, cinnamaldehyde, (E)-1-(2,6,6-trimethyl-1,3-cyclohexadien-1-yl)-2-buten-1-one.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: