Hammam Home Perfume

Novinka
725 Kč

domácí parfém, 500 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Hammam

EUKALYPTUS
Eukalyptus je aromatický strom. Eukalyptový olej získávaný z tohoto stromu je známý svou povzbuzující a svěží vůní.


ROZMARÝN
Rozmarýn byl ve starověké medicíně používán jako prostředek k posílení paměti, dnes je ceněn pro svou výraznou vůni a revitalizační účinky.

POUŽITÍ
Pusťte si sprchu a jakmile se voda ohřeje, jednou nebo dvakrát rozstříkněte domácí parfém po koupelně. Vejděte do sprchy, zavřete oči a zhluboka dýchejte, zatímco voda kaskádovitě stéká po vašem těle a vůně se mísí s párou, která se vznáší kolem vás. Při nanášení osvěžující sprchové pěny kontrolujte své tělo a soustřeďte se na to, jak se cítíte. Pokračujte v hlubokém dýchání.

Stačí jediné stříknutí domácího parfému The Ritual of Hammam a vzduch se naplní osvěžující vůní rozmarýnu a eukalyptu, která v každé místnosti, zejména v koupelně, vytvoří příjemnou a povznášející atmosféru. Nejde však jen o úžasnou vůni, náš parfém pro domácnost a koupelnu je totiž vytvořen tak, aby navíc čistil vzduch a poskytoval různé další prospěšné účinky. Rozmarýnový a eukalyptový olej, které používáme, pečlivě vybíráme, abychom zajistili jejich nejvyšší kvalitu a poskytli vám tak z nich co největší užitek. Tyto oleje jsou známé pro svou přirozenou schopnost zvyšovat psychickou aktivitu a pomáhat při problémech s dýchacími cestami. Náš rozmarýnový a eukalyptový domácí parfém je skutečně dokonalým způsobem, jak dodat vašemu prostoru nádech luxusu a vytvořit relaxační a příjemnou atmosféru. Obdařte proto svůj domov přírodní vůní a pohodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: