Karma Scent Booster & Softener in 1

350 Kč

luxusní aviváž na prádlo , 750 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma

LOTOSOVÝ KVĚT
Lotosový květ je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své blahodárné a pečující vlastnosti.
 

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým tónem. Říká se, že bílý čaj zbystřuje smysly.

POUŽITÍ
Před použitím si pozorně přečtěte pokyny na obalu, abyste určili správné množství. Doporučené dávkování je 25–35 ml. Přidejte do zásobníku pračky nebo umístěte víčko s přípravkem dovnitř na horní část oblečení. Vaše prádlo bude čisté a svěží.

Dodejte svým oděvům a ložnímu prádlu dokonalý smyslový zážitek z vůně s naším posilovačem vůně a aviváží v jednom z řady The Ritual of Karma. Obsahuje déletrvající, sladkou a květinovou vůni lotosového květu a bílého čaje. Jemný posilovač a aviváž lze použít se všemi pracími prostředky a všemi typy tkanin, vydrží přibližně 30 pracích cyklů. Stačí přidat 25–35 ml do přihrádky dávkovače pračky a spustit preferovaný program. Vaše věci budou po vyprání čisté, měkké a provoněné relaxační vůní květin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: