Karma Home Perfume

Pro ženy
725 Kč

domácí parfém ve spreji, 500 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

SVATÝ LOTOS
Svatý lotos je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své uklidňující a pečující vlastnosti.
 

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým akordem. O bílém čaji se říká, že bystří smysly.

Jak používat

Otevřete trysku otočením. Stříkejte směrem od obličeje a těla. Držte nádobku ve svislé poloze a krouživými pohyby stříkejte do volného prostoru v místnosti. Uzavřete trysku opětovným otočením. Výrobek skladujte ve svislé poloze spouští směrem nahoru.

Ritual of Karma Parfum d'Interieur je parfémovaný sprej, který pomáhá vytvořit jedinečný zážitek z vůně v domácnosti. Sprej kombinuje sladkou květinovou vůni svatého lotosu s vyživující silou bílého čaje, čímž naplní jakýkoli prostor zvláštním letním pocitem a přenáší pocit hluboké péče a uvolnění.

V závislosti na velikosti místnosti, ve které se nacházíte, nastříkejte trochu kolem sebe; k dokonalému provonění místnosti stačí jen několik střiků.

Složení

Cis-4-terc-butylcyklohexyl acetát, limonen, isoeugenol, linalool, linalyl acetát, heliotropin. Může vyvolat alergickou reakci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: