Karma Home Perfume

725 Kč

interiérový parfém, 500 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma

POSVÁTNÝ LOTOS
Posvátný lotos je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své uklidňující a pečující vlastnosti.

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží a čistou vůni s lehkým květinovým akordem. O bílém čaji se říká, že bystří smysly.

Použití

Otevřete trysku otočením. Stříkejte směrem od obličeje a těla. Nádobku držte ve svislé poloze a krouživými pohyby stříkejte do volného prostoru v místnosti. Opětovným otočením trysku zavřete. Přípravek skladujte ve svislé poloze.

Nechte se přenést do dalekého ráje díky osvěžujícím tónům domácího parfému The Ritual of Karma Home. Tato osvěžující a jiskřivá kompozice se otevírá svěžími tóny bergamotu a grapefruitu a přechází do jemného srdce z lotosu, pomerančového květu a šeříku. Dřevitý suchý dozvuk z pižma a santalového dřeva prodlužuje tuto příjemnou letní vůni na dlouhé hodiny.

V závislosti na velikosti místnosti, ve které se nacházíte, rozprašte trochu parfému kolem sebe; k dokonalému provonění místnosti stačí jen několik střiků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: