Precious Amber Fragrance Sticks

1 345 Kč

luxusní vonné tyčinky, 450 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

Jantar

Jantar je zkamenělá pryskyřice stromů, která je pro svou barvu a přírodní krásu ceněna již od neolitu. Při použití v parfémech je jantar sladký, jemný a smyslný s pudrovými, vanilkovými a orientálními akcenty.

Použití

Uspořádejte tyčinky v lahvičce. Otáčení tyčinek může ovlivnit jejich životnost. Pokud se jich dotknete, umyjte si ruce vodou a mýdlem.

Proměňte svůj domov ve svatyni s těmito luxusními vonnými tyčinkami z kolekce Private Collection. Aromatický úvod s vůní jalovce a svěžího kardamomu má kořeněné srdce smíchané s opulentním ylang ylang, po kterém se přidávají pačuli, vetiver a bohaté jantarové tóny. Nádherně navržené skleněné lahvičky jsou stylovým způsobem provonění vašeho domova.

Vonné tyčinky vydávají nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli otáčet. Pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu parfémovému zážitku, tyčinky lze otáčet častěji, aby vyhovovaly vašim preferencím. Užívejte si elegantní a výjimečnou atmosféru až po dobu 5 měsíců a kombinujte vonné tyčinky s odpovídající svíčkou, abyste umocnili svůj zážitek z vůně.

Varování: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Obsah/obal odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu. Obsahuje ethanol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: