Oudh Scented Candle

940 Kč

luxusní vonná svíčka, 360 gr

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Oudh
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

Black Oudh
Precious Oudh vytváří hřejivou orientální dřevitou vůni, která oživuje elegantní a sofistikovanou atmosféru.

Patchouli
Pačuli je v Indii považováno za velmi důležitou složku mnoha nápojů lásky. Není to vlastně nic překvapivého, když vezmeme v úvahu dusné tóny pižma a země, které vykouzlí něco hluboce smyslného.

Jak používat

Když svíčku zapálíte poprvé, nechte ji hořet 4 hodiny, aby se roztavila vrchní vrstva a zaručila rovnoměrné hoření. Když je svíčka prázdná, vyčistěte ji a použijte ji na květiny, tužky nebo štětce. Vydrží až 60 hodin.

Potěšte své smysly paletou smyslných vůní a zklidněte svou duši v jejím hřejivém objetí. Výrazný charakter této vonné svíčky je založen na bohaté a kouřové vůni oudhu, vynikající přísady, která má dlouhou historii podpory pohody. Vzácný sladký pomeranč smíchaný s nádechem bergamotového oleje vede k plnému květinovému buketu a zadní tóny tvoří kompozice tmavých dřev, pečujícího pižma a hřejivého jantaru.

Když svíčku zapálíte poprvé, nechte ji hořet 4 hodiny, aby se roztavila vrchní vrstva a zaručila rovnoměrné hoření. Po vyprázdnění svíčku vyčistěte a použijte ji na květiny, tužky nebo štětce. Vydrží až 60 hodin.

Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Obsah/kontejner odevzdejte do sběrného místa nebezpečného odpadu. Contains [3R-(3α,3aβ,7β,8aα)]-1-(2,3,4,7,8,8a-Hexahydro-3,6,8,8-Tetramethyl-1H-3a,7-Methanoazulen-5-yl)Ethan-1-one, [3R-(3α,3aβ,6β,7β, 8aα)]-Octahydro-6-Methoxy-3,6,8,8-Tetramethyl-1H-3a,7-Methanoazulen, 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One, Citronellol. Může vyvolat alergickou reakci.

Před zapálením svíčku vyjměte z krabičky. Umístěte na stabilní žáruvzdorný povrch. Chraňte před průvanem. Před každým zapálením zastřihněte knot na 0,5 cm. Všechny předměty, včetně zápalek a odřezků knotu, uchovávejte mimo dosah vosku. Svíčku nezapalujte déle než 3-4 hodiny v kuse. Před každým opětovným zapálením nechte svíčku vychladnout. Svíčku přestaňte pálit, když na ní zůstane 0,5 cm/0,2 palce nerozpuštěného vosku. Použití svíček je výhradně na vlastní nebezpečí. Nedodržení těchto pokynů může mít za následek zranění osob a/nebo poškození majetku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: