Jing Fragrance Sticks Duo

POUZE ONLINE -10%
1 430 Kč

dvě balení domácích vonných tyčinek, 2x 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

TATO SADA OBSAHUJE

  • 2x vonné tyčinky 250 ml The Ritual of Jing
  • 2x tyčinky pro náplň vonných tyčinek

Luxusní nezbytnosti

  • Obsahují dvě plné velikosti vonných tyčinek z řady The Ritual of Jing. Umístěte obě do jedné velké místnosti a získejte nádherně provoněnou atmosféru. Až vám doslouží, pořiďte si naše ekologické náhradní náplně. 
  • Obohacené o kombinaci jujube a posvátného lotosu. 
  • Inovativní vonné tyčinky budou vydávat nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli otáčet. Otočte je však, pokud chcete dosáhnout intenzivnějšího zážitku. 

Vonné tyčinky z řady Ritual of Jing kombinují vůni jujuby a posvátného lotosu, které uvolňují stres a vytvářejí nádherně relaxační a jemnou květinovou vůni. Skvěle se hodí pro použití po celém domě od obývacího pokoje přes koupelnu, kuchyň až po toaletu. Použijte toto duo pro dosažení stejného zážitku z vůně ve více místnostech, nebo ho umístěte do větší místnosti pro umocnění aromatického efektu.

NEBEZPEČÍ: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. Obsah/obal odevzdejte na vhodné sběrné místo. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití jakékoli tekutiny ji okamžitě setřete.
OBSAHUJE: Cis-4-terc-butylcyklohexyl-acetát, linalool, tetramethylacetylhydronaftaleny, alfa-isomethyl-ionon, p-menthan-7-Ol, isoeugenol, heliotropin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: