Refill Homme Car Perfume

Pro muže
430 Kč

náplň do vůne do auta, 6 gr

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Homme
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

ARABSKÝ JANTAR  A PIŽMO

Jantar je zkamenělá pryskyřice stromů, která je pro svou barvu a přírodní krásu ceněna již od neolitu. V parfémech Amber Accord je jantar sladký, jemný a smyslný s pudrovým, vanilkovým a orientálním akcentem. Pižmo je původní název pro vonnou látku získávanou ze žlázy samce pižmovky. Dnes je tento přírodní zdroj nahrazen výhradně syntetickými sloučeninami. Pižmo naznačuje anamalistickou syrovost, přesto nabízí jemnou hřejivost a smyslnost, která pomáhá uvolnit se.

Použití
1) Odstraňte mřížku ze zadní části držáku vůně do auta 2) Vyjměte prázdnou vonnou membránu z držáku 3) Vložte novou vonnou membránu do držáku hliníkovou stranou nahoru, protáhněte hliníkový pásek otvorem v mřížce a upněte mřížku do držáku 4) Opatrně odstraňte fólii, aniž byste poškodili membránu 5) Zaklapněte klip na držák v preferované poloze 6) Zaklapněte držák na ventilátor vašeho auta 7) Nastavte rychlost ventilátoru pro regulaci intenzity vůně.

Užívejte si jízdu s těmito 2 náplněmi do vůně do auta, jejichž základem je posilující vůně jantaru a pižma. Každé balení náplně vydrží až 6-8 týdnů a dokonale se vejde do stylového dřevěného držáku.

Složení

Škodlivý pro vodní organismy, může mít dlouhodobě škodlivé účinky ve vodním prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: