Homme Refill Car Air Freshener

PRO MUŽE
430 Kč

náplň vůne do auta, 6 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

ARABSKÝ JANTAR A PIŽMO

Jantar je zkamenělá pryskyřice stromů, která je pro svou barvu a přírodní krásu ceněna již od neolitu. V parfémech Amber Accord je jantar sladký, jemný a smyslný s pudrovým, vanilkovým a orientálním akcentem. Pižmo je původní název pro vonnou látku získávanou ze žlázy samce pižmovky. Dnes je tento přírodní zdroj nahrazen výhradně syntetickými sloučeninami. Pižmo naznačuje animální syrovost, přesto nabízí jemnou hřejivost a smyslnost, která pomáhá uvolnit se.

Použití

1) Odstraňte mřížku ze zadní části držáku parfému do auta 2) Vyjměte prázdnou vonnou membránu z držáku 3) Vložte novou vonnou membránu do držáku hliníkovou stranou nahoru, protáhněte hliníkový pásek otvorem v mřížce a upněte mřížku do držáku 4) Opatrně odstraňte fólii, aniž byste poškodili membránu 5) Zaklapněte klip na držák v preferované poloze 6) Umístěte držák na ventilátor vašeho auta 7) Nastavte rychlost ventilátoru pro regulaci intenzity vůně.

Užívejte si jízdu s těmito 2 náplněmi vůně do auta, jejichž základem je posilující vůně jantaru a pižma. Každé balení náplně vydrží až 6-8 týdnů a dokonale se vejde do stylového dřevěného držáku.

VAROVÁNÍ: Škodlivý pro vodní organismy, může mít dlouhodobě škodlivé účinky ve vodním prostředí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: