Karma Car Perfume

Pro ženy
495 Kč

vůně do auta, 6 gr

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

SVATÝ LOTOS
Svatý lotos je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své uklidňující a pečující vlastnosti.
 

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým akordem. O bílém čaji se říká, že bystří smysly.

Jak používat
1) Opatrně odstraňte fólii, aniž byste poškodili membránu. 2) Zaklapněte klip na držák v preferované poloze. 3) Zaklapněte vůni do jednotky ventilátoru ve vašem autě. 4) Upravte nastavení ventilátoru pro regulaci intenzity vůně.

Proměňte svůj vůz v uklidňující oázu s touto vůní do auta od společnosti The Ritual of Karma. Vůně kombinuje jemně sladkou vůni lotosu s osvěžující silou bílého čaje, vydrží až 6-8 týdnů a dokazuje, že život není o cíli, ale o cestě. Krásný dřevěný držák můžete znovu použít, když si zakoupíte ekologickou náplň do vůně.

Složení

(E)-4-Methyl-5-(P-Tolyl)Pent-4-Enal, (E)-Anethole, Tetramethyl Acetyloctahydronaftaleny, 1-Penten-3-One, 1-(2,6,6-Trimethyl-1-C⌲Yclohexen-1-Yl)-, (1e)-, 2,4-dimethyl-3-cyklohexenkarboxaldehyd, 2-methyl-6-(4-methylcyklohex-3-En-1-Yliden)Hept-2-Ene, tetrahydrolinalool, alfa-isomethyl-ionon, Cyclamen Aldehyde, Cedryl Methyl Ketone, Cinnamal, P-Menthan-7-Ol, Cis-4-Tert-Butylcyclohexyl Acetato, Citral, Citronellol, Limonene, Carvone, Geranyl Acetate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Linalyl Acetate, Pin-2(10)-Ene, Heliotropine, (E)-1-(2,6,6-Trimethyl-1,3-Cyclohexadien-1-Yl)-2-Buten-1-One, Isoeugenol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: