Sakura: Výklad krásného zvyku hanami

The Ritual of Sakura je naše nejprodávanější kolekce, ale znáte krásný japonský zvyk, který ji inspiroval? Přečtěte si následující příběh hanami.

Třešňový květ, známý také jako sakura, je pro Japonsko takovým symbolem, že je neoficiální národní květinou této země. Každoročně do Japonska a po Japonsku cestuje přibližně 60 milionů lidí, aby si mohli prohlédnout kvetoucí třešně známé jako hanami, které se objevují vždy mezi březnem a květnem.

HISTORIE HANAMI

Hanami, zvyk pozorování květů ume (švestek) a posezení pod nimi, vznikl pravděpodobně v období Nara (710–794). V následujícím období Heian (794–1185) přitahovaly třešňové květy větší pozornost než ume a hanami se stalo synonymem pro sakury. Původně byl tento zvyk vyhrazen elitním členům společnosti, ale v období Edo (1603–1868) se již pod rozkvetlými stromy rádi scházeli všichni, aby společně hodovali a popíjeli saké.

KRÁSNÁ PŘIPOMÍNKA HANAMI

Ve společnosti Rituals jsme se inspirovali pomíjivou krásou sakur. Křehké a sladce vonící třešňové květy dosahují vrcholu rozkvětu týden po vypučení a můžeme se jimi těšit 1–2 týdny, než okvětní lístky ze stromů setřese vítr. Symbolizují krásu a dočasnost samotného života. Nic netrvá věčně, a tak si při obdivování těchto nádherných květů připomínáme, že každý okamžik je dar a jako takový bychom ho měli oslavovat. Tímto způsobem se učíme nechat svůj život rozkvést a vážit si každého záchvěvu radosti, lásky a úžasu, který nám vítr přivane do cesty.

POZNEJTE THE RITUAL OF SAKURA

Kolekce The Ritual of Sakura byla inspirována touto tradicí, aby vám pomohla oslavit každý okamžik a najít krásu, která se v něm ukrývá. Všechny produkty v této řadě s jemnou vůní třešňových květů a výživnými vlastnostmi rýžového mléka jsou vytvořeny tak, aby vám přinesly pocit regenerace mysli, těla i duše. Jsou určené pro domácnost, koupel i tělo a můžete si s nimi sestavit kompletní ranní rutinu. Je čas probouzet se s The Ritual of Sakura.

NOVINKY KOLEKCE THE RITUAL OF SAKURA

Kromě naší ikonické sprchové pěny, svíčky, vonných tyčinek a dalších produktů se kolekce může pochlubit voňavou a vyživující tělovou pěnou, která zanechává pokožku rozjasněnou a svěží. Chcete svou péči o tělo ještě více obohatit? Máme pro vás dva nové natural boostery pro tělo, protože vaše pokožka si zaslouží stejnou péči jako pleť obličeje. Přírodní booster na tělo s kyselinou hyaluronovou zajišťuje výrazné zvýšení hydratace pokožky díky lehkému složení na bázi vody, které proniká do hlubších vrstev. Náš bakuchiol natural booster na tělo má lehké složení na bázi oleje a představuje přírodní alternativu retinolu, která pomáhá udržovat elasticitu a zároveň stimuluje obnovu kožních buněk, díky níž získáte zářivou a hladší pokožku. Pro dosažení optimálních výsledků naneste na tělo Sakura Natural Booster Hyaluronic Acid a následně aplikujte bakuchiol natural booster.

 

Chcete si prohlédnout a koupit celou kolekci?

Klikněte zde a dozvíte se, co všechno řada The Ritual of Sakura obsahuje.