Sakura Scented Candle

Pro ženy
620 Kč

vonná svíčka, 290 gr

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Sakura
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

TŘEŠŇOVÝ KVĚT
Křehké květy sakury (japonské třešně) jsou japonskými básníky často popisovány jako jarní sníh. Pro Japonce je třešňový květ od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Delikátní vůně má úžasné relaxační účinky.


RÝŽOVÉ MLÉKO
V celé Asii je rýže symbolem hojnosti, štěstí a plodnosti. Výtažek z rýžového mléka dodává pokožce hebkost, pružnost a zdravý lesk.

POUŽITÍ
Poprvé nechte svíčku hořet alespoň 3-4 hodiny, aby se roztavila vrchní vrstva a rovnoměrně hořela. Tip na meditaci: Soustřeďte se na mihotavý plamen a nechte tímto jedinečným obrazem zaplavit svou mysl. Představte si, že vdechujete a vydechujete světlo svíčky.

Usnadněte si cestu k novému začátku touto luxusní vonnou svíčkou. Základem je regenerující vůně třešňového květu a rýžového mléka. Svíčka vydrží hořet až 50 hodin.

Varování
Nikdy nenechávejte hořet svíčky bez dozoru. Svíčky používáte na vlastní nebezpečí. Vždy je uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Obsahuje (Z)-3,4,5,6,6-pentamethylhept-3-en-2-on, linalol, (E)-2-methoxy-4-(Prop-1-Enyl) fenol. Může vyvolat alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: