Sakura Foaming Shower Gel

Pro ženy
250 Kč

sprchová pěna, 200 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Sakura
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

RÝŽOVÉ MLÉKO 
V celé Asii je rýže symbolem hojnosti, štěstí a plodnosti. Výtažek z rýžového mléka dodává pokožce jemnost, pružnost a zdravý lesk.


TŘEŠŇOVÝ KVĚT
Křehké květy sakury (japonské třešně) jsou japonskými básníky často popisovány jako jarní sníh. Pro Japonce je třešňový květ od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Delikátní vůně má úžasné relaxační účinky.

POUŽITÍ
Stačí vytlačit malé množství do dlaně, napěnit na pokožce a sledovat, jak se gel při kontaktu s vodou mění v bohatou a luxusní pěnu.

Dopřejte své pokožce nový začátek se sprchovou pěnou z řady The Ritual of Sakura. Obsahuje omlazující vůni třešňového květu a rýžového mléka a využívá jedinečnou technologii, která promění gel v hedvábně jemnou čisticí pěnu. Oslavte každý den jako nový začátek tím, že jej doplníte o bohatý a luxusní tělový krém ze stejné řady.

Varování
Tlaková nádoba může při zahřátí prasknout. Nestříkejte do očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Uchovávejte mimo dosah vysokých teplot, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. Nepropichujte ani nespalujte, a to ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám vyšším než 50 °C/122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. 5,5 % hmotnosti obsahu je hořlavých.

Složení
Voda, Laureth-sulfát sodný, Cocamidopropyl-betain, Isopentan, Sorbitol, PEG-120 Methyl-glukóza-dioleát, Isopropyl-palmitát, Isobutan, Parfém/voňavka, Extrakt z rýže (Oryza Sativa), Extrakt z hořké třešně (Prunus Cerasus), Benzoan sodný, Kyselina citronová, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, butylenglykol, glycerin, guarový hydroxypropyltrimonium chlorid, sorban draselný, kyselina sorbová, hexylsynnamal, benzylsalicylát, linalool, kumarin, citronellol, geraniol, alfa-isomethyliont, skořicový alkohol. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: