Sakura Fragrance Sticks

795 Kč

vonné tyčinky, 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Sakura

TŘEŠŇOVÝ KVĚT
Křehké květy sakury (japonské třešně) jsou japonskými básníky často popisovány jako jarní sníh. Pro Japonce je třešňový květ od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Delikátní vůně má úžasné relaxační účinky.


RÝŽOVÉ MLÉKO
V celé Asii je rýže symbolem hojnosti, štěstí a plodnosti. Výtažek z rýžového mléka dodává pokožce hebkost, pružnost a zdravý lesk.

POUŽITÍ
Uspořádejte vonné tyčinky do lahvičky nezapomeňte si poté umýt ruce. Vonné tyčinky budou vydávat nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli otáčet. Pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku z parfému, tyčinky můžete otáčet častěji, aby vyhovovaly vašim preferencím. Vychutnejte si relaxační a výjimečnou atmosféru až po dobu tří měsíců a prodlužte si tento zážitek z vůně tím, že si po vyprázdnění originální lahvičky vyberete náhradní náplň, nebo ji zkombinujte s vonnou svíčkou.

Vonné tyčinky na bázi rýžového mléka a třešňového květu. Přirozený a stylový způsob, jak provonět svůj domov. Vydrží přibližně tři měsíce. Kombinuje delikátní vůně rýžového mléka a třešňového květu a vytváří nádherně sladkou a aromatickou vůni. Ideální pro použití v celé domácnosti od obývacího pokoje přes koupelnu, kuchyň až po toaletu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: