Karma Fragrance Sticks

Pro ženy
795 Kč

difuzér, 250 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Karma
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

SVATÝ LOTOS
Svatý lotos je symbolem čistoty, krásy a moudrosti a je známý pro své uklidňující a pečující vlastnosti.
 

BÍLÝ ČAJ
Bílý čaj je lehce oxidovaný čaj pěstovaný a sklízený především v Číně. Nověji se pěstuje ve východním Nepálu, severním Thajsku, jižní Srí Lance a Indii. Bílý čaj propůjčuje našemu parfému svěží, čistou a zelenou vůni s lehkým květinovým akordem. O bílém čaji se říká, že bystří smysly.

Jak používat

Uspořádejte doplňkové tyčinky do lahvičky s vůní a nezapomeňte si poté umýt ruce. Vonné tyčinky budou vydávat nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli otáčet. Pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu parfémovému zážitku, tyčinky můžete otáčet častěji, aby vyhovovaly vašim preferencím. Vychutnejte si uvolňující a výjimečnou atmosféru až po dobu tří měsíců a prodlužte si tento zážitek z vůně tím, že si po vyprázdnění originální lahvičky vyberete náhradní náplň, nebo ji zkombinujte s vonnou svíčkou.

Pozvěte léto do svého domova po celý rok s těmito přírodními a stylovými vonnými tyčinkami od společnosti The Ritual of Karma. Jsou obohaceny o sladkou vůni svatého lotosu a vyživující sílu bílého čaje a jsou ideální pro použití v celém domě: od obývacího pokoje přes koupelnu až po ložnici. Užívejte si ten zvláštní letní pocit až po dobu 3 měsíců a umocněte svůj zážitek jejich kombinací s vonnou svíčkou The Ritual of Karma.

Složení

Dipenten, linalyl-acetát, linalool, piperonál, cis-4-tert-butylcyklohexyl-acetát, citronellol, 3-P-kumenyl-2-metylpropionaldehyd, pin-2(10)-en, 1-(2, 6,6-trimethyl-1,3-cyklohexadien-1-Yl)-2-Buten-1-On, 3-Methyl-4-(2,6,6-Trimeth-yl-2-Cyklohexen-1-Yl)-3-Buten-2-On, 2-(4-Tert-Butylbenzyl)Propionaldehyd. Může vyvolat alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: