Sakura Mini Fragrance Sticks

430 Kč

vonné minityčinky, 70 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Sakura

TŘEŠŇOVÝ KVĚT
Křehké květy sakury (japonské třešně) jsou japonskými básníky často popisovány jako jarní sníh. Pro Japonce je třešňový květ od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Delikátní vůně má úžasné relaxační účinky.


RÝŽOVÉ MLÉKO
V celé Asii je rýže symbolem hojnosti, štěstí a plodnosti. Výtažek z rýžového mléka dodává pokožce hebkost, pružnost a zdravý lesk.

POUŽITÍ
Uspořádejte doplňkové tyčinky do miniaturní lahvičky s vůní a nezapomeňte si poté umýt ruce. Vonné tyčinky budou vydávat nádhernou delikátní vůni, aniž byste je museli otáčet. Pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku z parfému, můžete tyčinky otáčet častěji, aby vyhovovaly vašim preferencím. Vychutnejte si relaxační a výjimečnou atmosféru až po dobu 3 týdnů a prodlužte si prožitek z vůně tím, že si po vyprázdnění originální lahvičky vyberete náhradní náplň, nebo ji zkombinujte s vonnou svíčkou.

Minimalistická varianta našich oblíbených vonných tyčinek z řady The Ritual of Sakura, speciálně vytvořená pro malé místnosti ve vašem domově. Přirozený a stylový způsob provonění vašeho interiéru. Kombinuje jemné vůně rýžového mléka a třešňového květu pro příjemně sladkou a aromatickou vůni. Vydrží vonět po dobu 4-5 týdnů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: