Ayurveda Mini Fragrance Sticks

440 Kč

vonné minityčinky, 70 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Ayurveda

SLADKÝ MANDLOVÝ OLEJ
Tento aromatický olej je bohatý na proteiny a vitaminy a zároveň je jemný, vyživující a zklidňující. O oleji ze sladkých mandlí se říká, že reguluje správnou hydrataci vaší pokožky. Olej tvoří vynikající základ pro tělový a masážní olej.
 

INDICKÁ RŮŽE
Sladká a jemná vůně růže, která je univerzálním symbolem čistoty a lásky, vyvolává pozitivní pocity. Její vůně má také uklidňující účinky. Je to vše, co potřebujete pro zlepšení nálady! Rafinovaná vůně indické růže má pozitivní vliv i na vaši pokožku!

Použití
Umístěte doplňkové minityčinky do lahvičky s vůní a poté si umyjte ruce. Vonné tyčinky budou vydávat nádhernou jemnou vůni, aniž byste je museli otáčet. Pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu parfémovému zážitku, tyčinky můžete otáčet častěji, aby vyhovovaly vašim preferencím. Vychutnejte si uvolňující a výjimečnou atmosféru až po dobu pěti týdnů a prodlužte si tento zážitek z vůně tím, že si po vyprázdnění originální lahvičky vyberete náhradní náplň, nebo ji zkombinujte s vonnou svíčkou.

Mini varianta našich aktuálních vonných tyčinek z řady The Ritual of Ayurveda speciálně vytvořená pro malé místnosti ve vašem domě. Přirozený a stylový způsob provonění vašeho domova. Potěšte se jemnou vůní starodávných ájurvédských ingrediencí mandlového oleje a indické růže, které působí relaxačně na tělo i duši. Vydrží vonět 4 až 5 týdnů.

Složení

4-Tert-Butylcyclohexyl Acetate, Citronellol, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Alpha-Isomethyl Ionone, Pentadecalactone, Geraniol, Geranyl Acetate, Formaldehyde Cyclodecyl Ethyl Acetal, Trans-Rose Ketone-3 (Trans-Delta-Damascone), Nerol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: