Sakura Dish Wash

Pro ženy
215 Kč

prostředek na mytí nádobí, 400 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Sakura
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

TŘEŠŇOVÝ KVĚT
Křehké květy sakury (japonské třešně) jsou japonskými básníky často popisovány jako jarní sníh. Pro Japonce je třešňový květ od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Delikátní vůně má úžasné relaxační účinky.


RÝŽOVÉ MLÉKO
V celé Asii je rýže symbolem hojnosti, štěstí a plodnosti. Výtažek z rýžového mléka dodává pokožce hebkost, pružnost a zdravý lesk.

POUŽITÍ
Důkladně umyjte nádobí a zároveň pečujte o své ruce s jemným a voňavým prostředkem na mytí nádobí. Stiskněte uzávěr a přidejte několik kapek do vody.

Proměňte každodenní kuchyňskou povinnost ve smysluplnou rutinu s tímto obnovujícím prostředkem na mytí nádobí z řady The Ritual of Sakura. Tento přípravek má pH neutrální složení obohacené o neobyčejně jemnou vůni třešňových květů a rýžového mléka. Důkladně a účinně myje nádobí a navíc je mimořádně šetrný k vašim rukám.
Lahvička je vyrobena z recyklovaných PET lahví a její složení bylo vytvořeno tak, aby mělo minimální dopad na životní prostředí.

Varování
Způsobuje vážné podráždění očí. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut proplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc. Aniontové povrchově aktivní látky 15 % - 30 %, neiontové povrchově aktivní látky 5 %, amfoterní povrchově aktivní látky 5 %, parfém, butylsalicylát, citronellol, kumarin, geraniol, hexylcinnamal, linalol.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: