Precious Amber Scented Candle

940 Kč

luxusní vonná svíčka, 360 gr

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection

Jantar

Jantar je zkamenělá pryskyřice stromů, která je pro svou barvu a přírodní krásu ceněna již od neolitu. Při použití v parfémech je jantar sladký, jemný a smyslný s pudrovými, vanilkovými a orientálními akcenty.

Jak používat

Když svíčku zapálíte poprvé, nechte ji hořet alespoň 3-4 hodiny, aby se roztavila vrchní vrstva a rovnoměrně hořela.

Proměňte svůj domov ve své útočiště zapálením této luxusní vonné svíčky z naší soukromé kolekce. Základem je květinová, mystická vůně jantaru. Její uklidňující vůně vám pomůže relaxovat až 60 hodin.

Varování

Může způsobit alergickou kožní reakci. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku.Uchovávejte mimo dosah dětí.Před použitím si přečtěte etiketu.Zabraňte uvolnění do životního prostředí.Při kontaktu s kůží: Specifické ošetření (viz doplňující pokyny pro první pomoc na této etiketě).Při podráždění kůže nebo vyrážce: Omyjte velkým množstvím vody: Zneškodněte obsah/kontejner na sběrném místě nebezpečného nebo zvláštního odpadu v souladu s místními, regionálními, národními a/nebo mezinárodními předpisy. Obsahuje: 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-octahydro-2,3,8,8-tetramethyl-2-naphthyl)ethan-1-one(54464-57-2), Eugenol.

Před zapálením svíčku vyjměte z krabičky. Umístěte na stabilní žáruvzdorný povrch. Chraňte před průvanem. Před každým zapálením zastřihněte knot na 0,5 cm. Všechny předměty, včetně zápalek a odřezků knotu, uchovávejte mimo dosah vosku. Svíčku nezapalujte déle než 3-4 hodiny v kuse. Před každým opětovným zapálením nechte svíčku vychladnout. Svíčku přestaňte pálit, když na ní zůstane 0,5 cm/0,2 palce nerozpuštěného vosku. Použití svíček je výhradně na vlastní nebezpečí. Nedodržení těchto pokynů může mít za následek zranění osob a/nebo poškození majetku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: