Orris Mimosa Fragrance Sticks Refill

Pouze online
2 360 Kč

náplň do vonných tyčinek, 1000 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes e-mail

ORRIS MIMOSA

Tato vůně je zážitkem skutečné květinové sofistikovanosti. Čisté tóny levandule, kosatce a mimózy jsou povzneseny výraznými dřevitými akcenty.

POUŽITÍ

Vložte přiložené tyčinky do lahvičky s vůní, aby se olej vstřebal. Nechte vonné tyčinky přirozeně naplnit místnost. Vonné tyčinky umožňují průběžné odpařování oleje a vytvářejí jemnou a luxusní vůni. Otáčením tyčinek zvýšíte intenzitu vůně. Poté si prosím umyjte ruce vodou a mýdlem.

Pozvěte jaro do svého domova s naší luxusní náplní Orris Mimosa. Tato náplň je vhodná pro naši kolekci Private Collection a luxusní držák vonných tyčinek. Náplň vydrží až 10 měsíců. S každou náplní používejte vždy nové ratanové tyčinky. Tyčinky není třeba otáčet, pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku z parfému, tyčinky lze otáčet častěji podle vašich preferencí.

NEBEZPEČÍ. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci.  Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.  Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Obsah/kontejner odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití tekutiny ji okamžitě vyčistěte. OBSAHUJE: (E)-2-methoxy-4-(Prop-1-Enyl)fenol; ethyl-linalool; alfa-isomethyl-ionon; kumarin; limonen; linalool; heliotropin; tetrametyl-acetyloktahydronaftaleny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: