Black Oudh Fragrance Sticks Refill

POUZE ONLINE
2 590 Kč

náplň do luxusního difuzéru včetně tyčinek, 1000 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

ČERNÝ OUDH

Vzácný oudh vytváří hřejivou orientální dřevitou vůni, která oživuje elegantní a sofistikovanou atmosféru.

POUŽITÍ

Vložte přiložené tyčinky do lahvičky s vůní, aby se olej vstřebal. Nechte vonné tyčinky přirozeně naplnit místnost. Vonné tyčinky umožňují průběžné odpařování oleje a vytvářejí jemnou a luxusní vůni. Otáčením tyčinek se zvýší intenzita vůně. Poté si prosím umyjte ruce vodou a mýdlem.

Vytvořte si doma příjemnou atmosféru s luxusní náplní do vonných tyčinek Private Collection Black Oudh. Náplň vydrží až 10 měsíců. Ke každé náplni používejte vždy nové ratanové tyčinky. Tyčinky není třeba otáčet, pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku z vůně, lze tyčinky otáčet častěji podle vašich preferencí.

Tato vůně založená na výrazných orientálních tónech černého oudhu se krásně snoubí s bohatým kořením a pudrovým pačuli a vytváří parfém s osobitým charakterem. Nechte tajuplné vrstvy této exkluzivní vůně šeptat vaší duši a uklidnit vaši mysl.
NEBEZPEČÍ: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a lze je snadno odstranit. Pokračujte ve vyplachování. Obsah/obal odevzdejte na vhodné sběrné místo. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití tekutiny ji okamžitě setřete.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: