Mehr Scented Candle

Unisex
620 Kč

vonná svíčka, 290 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Mehr
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes email

SLADKÝ POMERANČ
Pikantní, kořenitá, svěží a příjemná vůně sladkého pomeranče vám zvedne náladu a dodá energii.


CEDROVÉ DŘEVO
Olej získaný z majestátního cedru je známý tím, že pomáhá uvolnit tělo i mysl. Tento čistý aromatický esenciální olej z cedru má povzbuzující dřevitou vůni, která vám pomůže prozářit a povzbudit vaši duši.
 

POUŽITÍ
Když svíčku zapálíte poprvé, nechte ji hořet alespoň 2 hodiny, aby se roztavila horní vrstva a svíčka rovnoměrně hořela.

Zlepšete si náladu s luxusní vonnou svíčkou The Ritual of Mehr. Tato vonná svíčka, obohacená o povzbuzující vůni sladkého pomeranče a cedrového dřeva a doplněná o nádech koření, vám poskytne až 50 hodin hoření. Krásná luxusní domácí vůně vydává uklidňující a hřejivé aroma a dodá vašemu domovu přirozený a stylový charakter.

Složení

Cinnamal, Linalyl Acetate, Cedrol Methyl Ether, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalool, Methylcinnamic Aldehyde, Eugenol

Před zapálením svíčku vyjměte z krabičky. Umístěte na stabilní žáruvzdorný povrch. Chraňte před průvanem. Před každým zapálením zastřihněte knot na 0,5 cm. Všechny předměty, včetně zápalek a odřezků knotu, uchovávejte mimo dosah vosku. Svíčku nezapalujte déle než 3-4 hodiny v kuse. Před každým opětovným zapálením nechte svíčku vychladnout. Svíčku přestaňte pálit, když na ní zůstane 0,5 cm/0,2 palce nerozpuštěného vosku. Použití svíček je výhradně na vlastní nebezpečí. Nedodržení těchto pokynů může mít za následek zranění osob a/nebo poškození majetku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: