Suede Vanilla Scented Candle 1000g

1 665 Kč

luxusní vonná svíčka XL, 1000 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

VANILKA

Tato smyslná vůně je hřejivou a aromatickou vůní, která se otevírá svěží vůní šalvěje, srdcem s tóny semiše a končí základem s uklidňující vanilkou.

POUŽITÍ

Při prvním zapálení svíčky ji nechte hořet, dokud se vrchní vrstva nerozpustí (± 3-5 hodin). Tím dosáhnete rovnoměrného hoření. Tip: při každém zapálení svíčky zastřihněte knoty, aby svíčka lépe hořela.

Vytvořte si doma pocit klidu s luxusní svíčkou s vůní Suede Vanilla. Tato XL vonná svíčka je skutečným poutačem pro domácnost a poskytuje explozi vůně do větších místností, jako je obývací pokoj nebo velká chodba. Tato smyslná vůně kombinuje sladkou a uklidňující vůni vanilky se základními tóny kardamonu, rozmarýnu, pačuli a vetiveru. Tuto vůni si můžete vy i vaši blízcí užívat až 70 hodin.

VAROVÁNÍ. 
Může způsobit alergickou kožní reakci. Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc. Obsah/kontejner odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu. Obsahuje 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One; Amyl Cinnamic Aldehyde; Ethyllinalool; Citronellol; (+)-(1S,2S,3S,5R)-2,6,6-Trimethylbicyclo[3. 1.1]Heptane-3-Spiro-1'-(Cyclohex-2'-En-4'-One); [1α(E),2β]-1-(2,6,6-Trimethylcyclohex-3-En-1-Yl)But-2-En-1-One ; Chromen-2-One.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: