Sweet Jasmine Scented Candle

Novinka POUZE ONLINE
3 850 Kč

luxusní vonná svíčka, 2500 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

JASMÍN
Jasmín je mnohem víc, než naznačuje jeho sladká romantická vůně. Pomáhá vám relaxovat a jeho vůně dodá vašemu životu pocit klidu.

POUŽITÍ

Vytvořte si doma pocit klidu s luxusní svíčkou s vůní sladkého jasmínu. Tato vonná svíčka je skutečným poutačem pro domov a poskytuje explozi vůně do větších místností, jako je obývací pokoj nebo velká chodba. Jiskřivé a zářivé ovocné vrchní tóny čerstvých citrusových tónů a bobulí vedou k elegantním květům, jako je pivoňka a muguet. A santalové dřevo dodává vůni eleganci a hřejivost. Tuto vůni si můžete vy i vaši blízcí užívat až 150 hodin. Elegantní zlatá skleněná nádobka se pyšní kovovým, matným povrchem, který vám umožní vychutnat si jemné mihotání svíček umístěných uvnitř. Matný vnější povrch dodává svíčce nádech sofistikovanosti, takže je dokonalým doplňkem každého interiéru, ať už ve vašem osobním prostoru, nebo darovaná jako dárek. Po použití svíčky můžete sklenici znovu použít jako elegantní nádobu na květiny, tužky nebo štětce.

Naplňte svůj domov uklidňující směsí romantických květin, pikantního ovoce a hřejivých dřevitých tónů s touto luxusní svíčkou z naší kolekce Private Collection.

Varování
Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky.Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsah/kontejner odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu.

OBSAHUJE (ethoxymethoxy)cyklodekan; 1-(1,2,3,4,5,6,7,8-Octahydro-2,3,8,8-Tetramethyl-2-Naphthyl)Ethan-1-One; d-Limonene; Geraniol, Linalool; Linalyl Acetate; Octabenzone; α-Methyl-1,3-Benzodioxole-5-Propionaldehyde. Může vyvolat alergickou reakci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: