Smooth Violet Fragrance Sticks Refill

POUZE ONLINE DOPRAVA ZDARMA
2 360 Kč

náplň luxusních vonných tyčinek, 1000 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Private Collection
  • Doručíme do 1 - 2 pracovních dnů
  • Nejste si jisti tímto produktem? Zeptejte se našich expertů přes WhatsApp nebo Messenger

FIALKA
Listy fialky poskytují relaxační, uvolňující a zklidňující vůni. V mnoha kulturách je považována za afrodiziakum a je velmi smyslná. Je sladká i pudrová, s nesporným květinovým a něžným nádechem.

POUŽITÍ
Naplňte svůj flakon Private Collection nebo držák na vonné tyčinky Luxury Fragrance Sticks. Vložte nové tyčinky do flakonu s vůní, aby se olej vstřebal. Nechte vůni, aby přirozeně naplnila váš interiér. Poté si umyjte ruce vodou a mýdlem.

Užívejte si vůni relaxační a uklidňující fialky i nadále s luxusní náplní Smooth Vanilla pro naši Private Collection. Náplň vydrží až 10 měsíců. S každou náplní používejte vždy nové tyčinky. Není třeba je otáčet, pokud však dáváte přednost intenzivnějšímu zážitku z parfému, tyčinky lze otáčet častěji podle vašich preferencí. Kombinuje ovocné akcenty s květinovými prvky, jako je růže a lístky fialky. Santalové dřevo, pačuli, pižmo a jantar dodávají vůni hřejivost.

NEBEZPEČÍ. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Může způsobit alergickou kožní reakci. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů vznícení. Zákaz kouření. PŘI ZASAŽENÍ KŮŽE: Omyjte velkým množstvím vody/mýdla. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny a lze je snadno odstranit. Pokračujte ve vyplachování. Obsah/obal odevzdejte na sběrné místo nebezpečného odpadu. Zabraňte kontaktu vůně s nábytkem, kůží nebo povrchovou úpravou dřeva. V případě rozlití tekutiny ji okamžitě setřete. Obsahuje 4-terc-butylcyklohexyl-acetát, linalool, (E)-2-benzylideneoktanal, citronellol, geraniol, geranyl-acetát, reakční hmotu 3,5-dimethylcyklohex-3-Ene-1-karbaldehydu a 2,4-dimethylcyklohex-3-Ene-1-karbaldehydu, 3-Methyl-4-(2,6,6-Trimethyl-2-Cyklohexen-1-yl)-3-Buten-2-One, Nerol, α-Methyl-1,3-Benzodioxol-5-Propionaldehyd, (-)-Pin-2(10)-en, Cinnamaldehyd, [1α(E),2β]-1-(2,6,6-Trimethylcyclohex-3-En-1-Yl)But-2-En-1-One.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: