Sakura Detergent

Novinka Pro ženy Sakura
430 Kč

luxusní prací prostředek na bílé i barevné prádlo, 1000 ml 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
The Ritual of Sakura

RÝŽOVÉ MLÉKO
V celé Asii je rýže symbolem hojnosti, štěstí a plodnosti. Výtažek z rýžového mléka dodává pokožce hebkost, pružnost a zdravý lesk.
 

TŘEŠŇOVÝ KVĚT
Křehké květy sakury (japonské třešně) jsou japonskými básníky často popisovány jako jarní sníh. Pro Japonce je třešňový květ od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Delikátní vůně má úžasné relaxační účinky.

POUŽITÍ
Při určování správného množství se pečlivě řiďte pokyny na obalu. Pro praní v pračce přidejte do zásobníku pračky, nebo položte víčko s přípravkem dovnitř na oblečení. Vaše prádlo bude čisté a svěží.

Dopřejte si květinovou, jemnou vůni své oblíbené kolekce The Ritual of Sakura i na oblečení a ložním prádle. Nádherná vůně skvěle uklidní vaši mysl po celý den. Luxusní parfémovaný prací prostředek lze použít až na 33 pracích cyklů v pračce nebo až na 66 ručních praní. Přípravek je vhodný pro bílé i barevné prádlo.
Kombinuje jemnou vůni rýžového mléka a třešňového květu a vytváří tak nádherně sladkou a svěží vůni. Vaše prádlo vám poděkuje.

Složení:

Voda, Laureth-7, Dodecylbenzensulfonát sodný, Laurethsulfát sodný, Kokonát sodný, Alkohol, Citrát sodný, Fenoxyethanol, Etoxylovaný polyethylenimin, Diethylenetriamin pentametylenfosfonát sodný , Kopolymer styren/akryláty, Chlorid sodný, Zjasňovač na bázi derivátu stilbenu, Subtilisin, 4,4'-bis[(4-anilino-6- morfolino-1,3,5-triazin-2-yl)amino]stilben-2,2'-disulfonát disodný , isopropylalkohol, alfa-amylasa, mannanasa, parfém, alfa-isomethyl-ionon, benzylsalicylát, skořicový alkohol, citronellol, kumarin, geraniol, hexyl-skořicový olej, linalool.

Varování

Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci si důkladně umyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li přítomny a lze-li to snadno provést. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: